Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Nicholas Merten’e göre 2020’de izlenmesi gereken 4 altcoin

Kripto para analisti Nicholas Merten, 2020'de izlenmesi gerektiğini düşündüğü altcoin'leri XRP, LINK, BAT ve RVN olarak açıkladı.

Yaklaşık 330,000 abonesi ile Youtube’daki en popüler kripto para kanallarından biri olan DataDash’in kurucusu Nicholas Merten, 2020 yılının başlarında yakından izlenmesi gerektiğini düşündüğü dört altcoin’i paylaştı.

Analist, bu altcoin’leri XRP, Basic Attention Token (BAT), Chainlink (LINK) ve Ravencoin (RVN) olarak sıraladı.

Merten, kripto paraların kan kaybettiği bu döneme karşın BAT ve LINK’in grafiklerinde eğilimin tersine döndüğünün işareti olabilecek higher low’lar gördüğünü belirtiyor.

Analist, XRP’de ise 0.20 doların altına sarma olması durumunda çok endişeleneceğini ancak eğer fiyat mevcut seviyelerde tutunur ve hacim artarsa yatırım yapabileceğini ifade ediyor.

Merten ayrıca, analiz ettiği tüm coin’lerden en iyi görünenin RVN’nin göstergeleri olduğunu söylüyor.

Son olarak Merten, geçtiğimiz Eylül ayında Forbes’a verdiği bir röportajda da gelecek yıldan itibaren performansıyla Bitcoin’i geride bırakmasını beklediği üç altcoin’i LINK, BAT ve RVN olarak açıklamıştı.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl