Messari analist ve araştırmacıları, kripto para portföylerini açıkladılar

Önde gelen kripto para araştırma şirketi Messari'den araştırmacı ve analistler, yatırım yaptıkları kripto para projelerini listelediler.

bitcoin (56)

Kripto para araştırma şirketi Messari’den analist ve üst düzey yöneticiler, 2021’e doğru ilerlerken ellerinde bulundurdukları kripto paraları açıkladılar.

Şirketin yakın zaman önce yayınlanan 134 sayfalık raporuna göre Messari kurucusu ve CEO’su Ryan Selkis; Bitcoin, Ethereum, Zcash, ve Litecoin tutuyor. Bunlara ek olarak yeni nesil ödeme ağı Terra, Ethereum tabanlı merkezi olmayan uygulama (dapp) yönetim platformu Aragon, kripto para odaklı sigorta protokolü Nexus Mutual ve blok zincirleri arası likidite projesi Ren’de de yatırımı var.

Diğer araştırmacı ve analistlerin portföyleri ise şöyle:

  • Ryan Watkins (kıdemli araştırma analisti)Ethereum, Terra, Aragon, THORChain, Yearn.Finance, CREAM, Helium, Powerpool ve Rocket Pool.
  • Wilston Withiam (kıdemli araştırma analisti) – Bitcoin, Ethereum, Helium, THORChain, Rocket Pool, Uniswap, Polkadot ve Kusama.
  • Aidan Mott (istihbarat analisti) – Bitcoin, Ethereum, Powerpool, Ren, renZEC, Hegic, Xaya, yAxis, Axie Infinity.
  • Mason Nystrom (araştırma analisti) – Uniswap, Yearn.Finance, Bitcoin, Ethereum, Aragon, Axie Infinity, Helium, Rarible, Audius.
  • Jack Purdy (kıdemli araştırma analisti) – Bitcoin, Ethereum, Yearn.Finance, Hegic, Helium, Alpha Finance, Perpetual Protocol.
  • Eric Turner (piyasa istihbaratından sorumlu başkan yardımcısı) – Bitcoin, Ethereum, Zcash, Yearn.Finance, Powerpool, THORChain, Melon.

 

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl