Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Mesut Yar, Narkasa.com’un medya danışmanı oldu

narkasa

Basın bülteni

Türkiye’nin en güvenilir yüzlerinden olan ünlü gazeteci ve televizyoncu olan Mesut Yar, Narkasa.com’un platformları için oluşturdukları danışma kuruluna “Medya Danışmanı” olarak dahil oldu.

Türkiye’nin önde gelen kripto para platformları arasına ismini yazdıran Narkasa, kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunabilmek için fırsat yelpazesini her geçen gün genişletiyor.

Mesut Yar
Mesut Yar

Uzun yıllar televizyonculuk ve gazetecilik sektöründe birçok projede yer alan Mesut Yar, kariyerinde pek çok kez farklı yönetici pozisyonlarında görev aldı. Ana akım medyada TV ve gazetecilik dallarında usta isimlerin arasında yer alan ve Narkasa Medya Danışmanı olarak Narkasa ailesine dahil olan Yar, özellikle “Burada Laf Çok” isimli programı ile ekranda en uzun süre yayında kalan Talk Showlardan birine de imzasını attı. Mesut Yar, halen Star TV ve NTV kanallarında hafta içi her sabah izleyenleriyle “Mesut Yar ile Bugün” programında buluşmaya devam ediyor.

Narkasa
Narkasa

Narkasa, öncü pozisyonunda ilerliyor

Ocak 2021 itibariyle Türk kullanıcılarıyla da buluşan Kripto Para alım satım platformu Narkasa, yenilikçi bakış açısıyla sektöre ve sisteme olumlu gelişmeler sağlamayı hedefliyor. Türkiye’nin yenilikçi markalarından Narkasa, geçtiğimiz günlerde “Sosyal Borsa” olma algısıyla sosyal alanlarda aktifliğini bazı kripto para topluluklarıyla da pekiştirmişti. Bununla birlikte medya ve basında da tüm kullanıcılarıyla temas halinde kalabilmek için çalışmalarını hızla geliştiriyor.

Narkasa, Medya Danışmanları olan Mesut Yar ile birlikte güçlü bir pozisyon alıp; farklı projeler ve okazyonlarla Türkiye gündeminde hacmini arttıran Kripto Para sektörüne yenilik ve gelişim katmayı hedefliyor. Kripto parada güvenin en önemli nokta olduğuna odaklanan Narkasa, kullanıcılarıyla temas halinde olarak kolektif bir güvene imzasını atma konusundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor!

Daha detaylı bilgi için www.narkasa.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl