Metaverse projesi Galaxy Arena, özel ödül havuzuyla Bybit Launchpad’de

Galaxy Arena (ESNC) etkinliği kapsamında Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel tam 20.000 ESCN değerinde airdrop havuzu sunuyor.

Bybit sponsorluğunda

Yeni nesil kripto para borsası Bybit, yeni Launchpad projesi Galaxy Arena’nın token’ı ESNC ile Türkiye’deki kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor.

Merkeziyetsiz bir Metaverse sanal gerçeklik (VR) platformu olan Galaxy Arena; canlı etkinlikler, gösteriler, sanal gerçeklik deneyimleri ve iş dünyasında, sanal ile gerçek olan arasında köprü görevi görmek üzere tasarlandı. Galaxy Arena, oyunculara tek bir ekosistem içinde oyun oynayarak, hareket ederek, öğrenerek, dans ederek ve katılım sağlayarak token kazanma fırsatı sunan bir X-Kazan (X2E) merkezi içeriyor.

Bybit’in 30 Ekim 2022’ye dek sürecek etkinliğinin detaylarına Bybit Blog içinde yer alan etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

Alım-satım işlemi yapanlar 10.000 ESNC token’ını paylaşıyor!

Etkinlik kapsamında Bybit Spot Piyasası’nda herhangi bir coin ya da token cinsinden 5 USDT değerinde ilk alım – satım işlemini gerçekleştirenler, 10.000 ESNC Token değerindeki ödül havuzundan eşit pay alıyor.

Katılımcıların, kampanyaya katılımının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe katılmaları gerekiyor.

ESNC Launchpad’e katılanlara 280 ESNC kazanma şansı

ESNC Launchpad’e katılanlar 280 ESNC kazanacak 25 şanslı kullanıcıdan biri olma şansını yakalıyor. ESNC Launchpad’i ile ilgili tarihler ve diğer detaylara Bybit Blog ya da Bybit launchpad sayfasından ulaşılabiliyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 20 kişiye 150 ESNC hediye!

Sosyal medyada Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel ESNC etkinliğini paylaşanlar da etkinlik kapsamında kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 20 şanslı kullanıcı, kişi başı 150 ESNC token’ının sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitESNC

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl