MEW Coin nedir? cat in a dogs world  yorumları geleceği ve projesi

Bitcoin’in 2023’ün sonlarında başlayan yükselişi diğer kripto para birimlerinin de yükselmesine sebep oldu. Özellikle son dönemde Solana tabanlı “meme coinler” ciddi yükselişler yaşadılar. BOME, WIF, BONK derken köpekleri konu alan birçok meme coin çıktı diyebiliriz. Ancak MEW Coin bunlardan ayrılarak kedi konulu bir kripto para olmayı hedefliyor. Peki cat in a dogs world ve MEW Coin nedir? cat in a dogs world ve MEW Coin nedir? MEW Coin, Cat in a Dog’s World projesinin native kripto para birimidir ve özellikle Solana topluluğu...

mew coin nedir

Bitcoin’in 2023’ün sonlarında başlayan yükselişi diğer kripto para birimlerinin de yükselmesine sebep oldu. Özellikle son dönemde Solana tabanlı “meme coinler” ciddi yükselişler yaşadılar. BOME, WIF, BONK derken köpekleri konu alan birçok meme coin çıktı diyebiliriz. Ancak MEW Coin bunlardan ayrılarak kedi konulu bir kripto para olmayı hedefliyor. Peki cat in a dogs world ve MEW Coin nedir?

cat in a dogs world ve MEW Coin nedir?

MEW Coin, Cat in a Dog’s World projesinin native kripto para birimidir ve özellikle Solana topluluğu içinde etkileşim ve katılımı teşvik etmek üzere tasarlanmıştır. Proje, likidite havuzunun büyük bir kısmını yakarak piyasa dalgalanmalarına karşı bir direnç oluştururken, geri kalanıyla topluluk üyelerine yönelik stratejik airdroplar gerçekleştiriyor. Bu yöntemlerle MEW, hem fiyat istikrarı sağlamayı hem de topluluk içindeki etkileşimi artırmayı amaçlıyor.

12 katlık yükseliş…

Herhangi bir yatırımcının gözünden bakıldığında, Cat in a Dog’s World (MEW) coinin yolculuğu gerçekten dikkate değer bir rollercoaster olmuş diyebiliriz. Sadece birkaç gün içinde, bu meme coin piyasaya sürüldüğü ilk gün olan 27 Mart 2024’te tarihi düşük seviyesi olan $0.000844’ü gördü ve ardından 31 Mart’ta tüm zamanların en yüksek değeri olan $0.01034’ü ziyaret etti. Bu, dört gün içinde 12 katlık astronomik bir artış demek!

Ancak MEW Coin’in fiyatı şu an 0,00425 seviyelerinde ve bu da tepe noktasından yaklaşık %60’lık bir düşüş anlamına geliyor. İşte bu noktada kripto paraların, özellikle de meme coin’lerin volatilitesinin ne kadar fazla olduğunu bilip buna göre hareket etmek gerekiyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl