Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Teknoloji devi Microsoft, Blockchain yatırımlarını sürdürüyor

Hindistan’ın Blockchain konsorsiyumu BankChain, Microsoft’la bulut ortaklığı kurdu. Bu ortaklık, Hindistan’ın en büyük bankalarının Microsoft’un Azure Blockchain’ini kullanmasını ve paylaşmasını sağlayacak bir ortaklık oldu. Şubat 2017’de piyasaya çıkan BankChain, Hindistan’ın en büyük Blockchain konsorsiyumu olarak biliniyor. Konsorsiyum, Hindistan’ın en büyük bankası olan State Bank of India (SBI) tarafından kuruldu. Aynı zamanda IBM ve KPMG gibi dev şirketler Blockchain uygulamalarının araştırılması, geliştirilmesi ve uygulanması için BankChain ile teknoloji ve danışmanlık ortaklığı yürütüyorlar. Microsoft sadece BankChain ile değil, Hintli Blockchain kuruluşu PrimeChain...

Hindistan’ın Blockchain konsorsiyumu BankChain, Microsoft’la bulut ortaklığı kurdu. Bu ortaklık, Hindistan’ın en büyük bankalarının Microsoft’un Azure Blockchain’ini kullanmasını ve paylaşmasını sağlayacak bir ortaklık oldu.

Şubat 2017’de piyasaya çıkan BankChain, Hindistan’ın en büyük Blockchain konsorsiyumu olarak biliniyor.

Konsorsiyum, Hindistan’ın en büyük bankası olan State Bank of India (SBI) tarafından kuruldu.

Aynı zamanda IBM ve KPMG gibi dev şirketler Blockchain uygulamalarının araştırılması, geliştirilmesi ve uygulanması için BankChain ile teknoloji ve danışmanlık ortaklığı yürütüyorlar.

Microsoft sadece BankChain ile değil, Hintli Blockchain kuruluşu PrimeChain Technologies ile de çalışacak.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl