Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Lition (LIT), Microsoft haberi ile yüzde 80 arttı

Lition (LIT), Microsoft Azure entegrasyonu sonrası yüzde 80 arttı ve Ağustos ayından beri görülmeyen bir seviyeye çıktı.

Lition (LIT) ekibi, teknoloji devi Microsoft’un Lition’ı Azure platformuna resmi olarak entegre ettiğini duyurdu.

Açıklamada, Microsoft’un bu hamlesi ile Lition’ı Microsoft gibi büyük bir bulut sağlayıcısı tarafından desteklenen birkaç halka açık/özel blok zincirinden biri haline getirdiği kaydedildi. Ayrıca dünyanın her yerinden kurumlar ve işletmelerin Microsoft’un Azure bulut bilişim altyapısını kullanarak Lition yan zincirlerini ve uygulamalarını kolaylıkla ve verimli bir şekilde geliştirebileceği, test ve deploy edebileceği ifade edildi. Lition’ın kullanıcı topluluğunun da sunucu kurma ve node’ları manuel olarak yükleme ihtiyacı olmaksızın bir butona tıklayarak kullanılabilen önceden yapılandırılmış ayarlar aracılığıyla yan zincirler deploy edebileceği ya da ağa bir node olarak katılabileceği belirtildi.

Lition’ın Microsoft Azure entegrasyonundan ekran görüntüsü

Haber öncesi, yaklaşık olarak 0.06 dolardan işlem gören LIT, duyuruyla beraber yüzde 80’lik bir artışla 0.10 doları geride bıraktı. Kripto para, haberin yayına girdiği dakikalarda 0.103 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl