Ünlü milyarder’in itirafı: 300$’ken Bitcoin almadığıma pişmanım

Milyarder yatırımcı Marc Lasry, 300$’ken Bitcoin almadığına pişman olduğunu söyledi. Avenue Capital Group’un kurucu ortağı ve NBA takımlarından Milwaukee Bucks’ın hissedarı olan Marc Lasry, Bitcoin trenini – erken safhalarda- kaçırma konusundaki pişmanlığını dile getirdi. 2017 yılının başında 1000$ seviyesinde işlem gören Bitcoin, son 3 ayda patlama göstererek 16.000$’ı aştı. Ancak bundan birkaç yıl önce Lasry’nin radarındayken 300$ civarında işlem görüyordu. O tarihlerde pek çok yatırımcı gibi o da pek fazla dikkate değer bulmadı. Birkaç hafta önce kripto para birimlerine bir...

Milyarder yatırımcı Marc Lasry, 300$’ken Bitcoin almadığına pişman olduğunu söyledi.

Avenue Capital Group’un kurucu ortağı ve NBA takımlarından Milwaukee Bucks’ın hissedarı olan Marc Lasry, Bitcoin trenini – erken safhalarda- kaçırma konusundaki pişmanlığını dile getirdi.

2017 yılının başında 1000$ seviyesinde işlem gören Bitcoin, son 3 ayda patlama göstererek 16.000$’ı aştı.

Ancak bundan birkaç yıl önce Lasry’nin radarındayken 300$ civarında işlem görüyordu. O tarihlerde pek çok yatırımcı gibi o da pek fazla dikkate değer bulmadı. Birkaç hafta önce kripto para birimlerine bir kez daha göz attı ve fiyatın 9000$ ile 10.000$ arasında gezerken gördüğünde şaşırdığını söyledi.

‘Düşsün diye bekledim, düşmedi’

CNBC’ye konuşan Lasry’nin açıklamaları şöyle:

“Onu şahsen satın almak istedim. Sonra biraz daha düşsün öyle alayım diye beklemeye koyuldum ancak düşmedi. Almalıydım…”

Lasry, bu açıklamalarının ardından Bitcoin fiyatındaki meteorik dalgalanmayı değerlendirdi:

“Son birkaç haftadır bu yükselişi görmemizin nedeni giderek ana akım haline gelmesi.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl