MinexPay: Hayalini kurduğunuz kripto para ödemeleri için küresel kartlar

MinexSystems, dünyanın neredeyse her yerinde kolay ve hızlı bir şekilde kripto paralarla ödeme yapmaya imkan tanıyan kart programı MinexPay'i tamamen piyasaya sürdü.

Estonya merkezli kripto para ve finans teknolojileri girişimi MinexSystems, kullanıcıların dünyanın neredeyse her yerinde kolay ve hızlı bir şekilde kripto paralarla ödeme yapmasına imkan tanıyan kart programı MinexPay‘i tamamen piyasaya sürdü.

MinexSystems’in Minex Web Wallet ürünü ile birlikte çalışan program, bir kart alma ve doğrulama, kripto para portföyünü kontrol etme ve kripto paradan itibari paralara dönüşüm sağlamanın yanı sıra herhangi bir plastik ödeme kartı gibi gerçek bir kart kullanımına imkan tanıyor.

MinexPay’de rakiplerinden farklı olarak BM tarafından tanınmayan veya yaptırım altındaki bölgelerin haricinde dünyanın dört bir tarafındaki insanlar, programdan faydalanabiliyor ve bir kart siparişi verebiliyor. Bu durum, MinexPay’i kripto para ödemeleri için küresel çapta kartlar sağlayan ilk servis haline getiriyor.

Nasıl çalışıyor?

MinexPay ile bir kart edinmek oldukça kolay. İlk aşamada MinexPay’in internet sitesi üzerinden sipariş vermeniz ve bir tarife planı seçmeniz gerekiyor. Bu tarifeler için şu anda dört seviye var: Standard, Gold, Platinum ve Infinite. Tüm planların, alışkın olunan sıradan ödeme kartlarında olduğu gibi farklı ücretleri ve limitleri bulunuyor. Ve evet, MinexPay’de geri ödeme de var! İki üst kart seviyesi, doğrudan kartın MNX bakiyesine yansıtılan yüzde 1 oranında geri ödeme sunuyor.

Kart ücretini ödemenizin ardından parlak yeni kartınızın olduğu bir zarf aldıktan sonra doğrulama ve etkinleştirme işlemlerinden geçmeniz gerekiyor. Kartınızı etkinleştirmek için Minex Web Wallet’ınızı bir MinexPay hesabına bağlayın ve karşılık gelen miktardaki MNX’i kartınızın bakiyesine yatırın.

İşte hepsi bu kadar! Artık desteklenen kripto paraları (şu anda BTC ve MNX) yatırabilir ve Minex Web Wallet’ta itibari paralara dönüştürebilirsiniz.

MinexSystems’in kurucusu ve CEO’su Boris Shulyaev, “Öncelikli hedefimiz insanların Minex Web Wallet’taki MinexPay servisi aracılığıyla satın aldıkları kartları günlük işlemlerde kullanmalarını ve kripto paraları normal para gibi deneyimlemelerini sağlamak.” dedi.

MNX nedir?

MNX ya da MinexCoin, MinexSystem’in ürünlerinde ek hizmetler için ödeme olarak kabul edilen bir dahili kripto para. MinexPay kartlarının komisyonları, her zaman MNX ile ödenir, bu nedenle MinexPay kullanıcılarının Exmo, Livecoin, CoinExchange, Instabuy ve Txbit gibi borsalardan biraz MNX almaları gerekiyor. Ancak kartlar, bakiyelerinde daha fazla MNX bulunduranlara daha az komisyonlar gibi ek avantajlar sunduğundan bu bir problem değil.

Shulyaev, “Tüm sistemin ve cüzdanın tamamen piyasaya sürülmesiyle elinde MinexCoin bulunduran daha fazla insanın daha düşük kripto para-itibari para dönüşüm komisyonlarından yararlanmalarını bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Kartınızı bugün alın

Dünyanın her yerinden kullanıcılar, MinexPay ile satın aldıkları kartlarını halihazırda teslim alıyor ve aktive ediyorlar. Kartınızı bugün MinexPay’den alın ve erken dönem alıcısı olarak kısmi para iadesinin tadını çıkarın!


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl