Başarılı analist Ronnie Moas’tan Bitcoin için yeni tahmin: 11.000$

Analist Ronnie Moas, Bitcoin‘in 2018 yılında 11.000$’a yükseleceğini söyleyerek tahminini yükseltti. Standpoint Research’in sahibi olan piyasa analisti Moas, CME’nin Bitcoin’de vadeli işlemleri başlatacağını duyurmasının yanı sıra Türkiye gibi birkaç gelişmekte olan ülke hükümetlerinden gelen cesaret verici açıklamaların fiyat artışına katkıda bulunacağını belirtti. Moas, müşterilerine gönderdiği e-postada dijital para birimlerine yasal bir çerçeve oluşturmak için sıkı çalışan hükmetlere özellikle değindi. Ünlü analist, aynı e-postada bir de tahminde bulnarak Bitcoin fiyatının gelecek yıla kadar 11.000$’a ulaşacağını ifade etti. 5 yılda 120.000$ Moas...

Analist Ronnie Moas, Bitcoin‘in 2018 yılında 11.000$’a yükseleceğini söyleyerek tahminini yükseltti.

Standpoint Research’in sahibi olan piyasa analisti Moas, CME’nin Bitcoin’de vadeli işlemleri başlatacağını duyurmasının yanı sıra Türkiye gibi birkaç gelişmekte olan ülke hükümetlerinden gelen cesaret verici açıklamaların fiyat artışına katkıda bulunacağını belirtti.

Moas, müşterilerine gönderdiği e-postada dijital para birimlerine yasal bir çerçeve oluşturmak için sıkı çalışan hükmetlere özellikle değindi. Ünlü analist, aynı e-postada bir de tahminde bulnarak Bitcoin fiyatının gelecek yıla kadar 11.000$’a ulaşacağını ifade etti.

5 yılda 120.000$

Moas daha önce Bitcoin’in 5 yıl içerisinde 120.000$ değerinde olacağını söylemişti.

Tahminlerinde yanılmıyor

Moas, Temmuz ayında bir tahmin yapmış ve Bitcoin’in 5000$’ın üzerine çıkacağını tahmin etmişti. Bu tahmininde haklı çıkan Moas, yıl sonuna kadar ise 7500$ olacağını belirtmişti. Başarılı analistin bu tahmini de doğru çıktı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl