Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Analist Ronnie Moas’dan Bitcoin yatırımcılarının yüzünü güldürecek tahmin

Müşterilerine yatırım önerileri veren bir şirket olan Standpoint Research’ün kurucusu ve finansal analist Ronnie Moas, Bitcoin ve dijital para birimlerinin geleceğiyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Moas, günümüzde 150 milyar Dolar civarında bir piyasa değeri olan dijital para birimlerinin önümüzdeki 10 yıl içerisinde 2 trilyon Dolar’a yükseleceğini söyledi. Moas, dijital para birimleri piyasasının mevcut durumunu 1990’lı yıllardaki Silikon Vadisi’nin durumuna paralel olarak görüyor. Hatta Moas, sadece Bitcoin‘in Amazon ve Apple‘ın birleşmesinden daha fazla bir piyasa değerinin olabileceğini belirtti. Eğer ünlü analistin...

Ronnie Moas bitcoin tahmin

Müşterilerine yatırım önerileri veren bir şirket olan Standpoint Research’ün kurucusu ve finansal analist Ronnie Moas, Bitcoin ve dijital para birimlerinin geleceğiyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu.

Moas, günümüzde 150 milyar Dolar civarında bir piyasa değeri olan dijital para birimlerinin önümüzdeki 10 yıl içerisinde 2 trilyon Dolar’a yükseleceğini söyledi. Moas, dijital para birimleri piyasasının mevcut durumunu 1990’lı yıllardaki Silikon Vadisi’nin durumuna paralel olarak görüyor.

Hatta Moas, sadece Bitcoin‘in Amazon ve Apple‘ın birleşmesinden daha fazla bir piyasa değerinin olabileceğini belirtti.

Eğer ünlü analistin bu tahmini doğru çıkarsa, bugün Bitcoin yatırımı yapanlar yüzde 1250’lere varan getiriler elde edebilecekler.

Birçok kişinin dijital para birimlerini balon olarak gördüğünü söyleyen Moas, bunun doğru olmadığını ancak piyasa hacmi bakımından en büyük 50 dijital para birimi dışında kalanların balon olabileceğini ifade etti.

Moas, bireysel yatırımcılara ilk 20’de yer alan dijital para birimlerinden birine yatırım yapmalarını önerdi.

3 yıl içinde 20.000$

Son olarak Moas, Bitcoin’deki fiyat tahmini sorulduğunda şunu söyledi:

“Temmuz ayının başında Bitcoin, 2500$’dan işlem görüyordu. Bence önümüzdeki 3 yıl içerisinde 15.000$ – 20.000$ aralığında bir yerde olacak.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl