Monero’nun kurucusu ultra lüks saatiyle tartışma konusu oldu

Dünyanın en büyük kripto para ve Blockchain konferansı olan Consensus 2018 geride kaldı ve Monero'nun kurucusu Ricardo Spagni, kendini bir kez daha tartışmaların ortasında buldu.

Dünyanın en büyük kripto para ve Blockchain konferansı olan Consensus 2018 geride kaldı ve Monero‘nun kurucusu Ricardo Spagni, kendini bir kez daha tartışmaların ortasında buldu.

Spagni, geçtiğimiz yıl düzenlenen konferans sırasında sahte bir anons ve pompala boşalt girişimiyle suçlanmış, oldukça konuşulmuştu. Spagni, Consensus 2018’e de damgasını vurdu.

Kriptografi uzmanı, şimdi de ultra lüks kol saati ile gündemde.

Söz konusu saatten dünyada yalnızca 30 adet bulunuyor. El yapımı olan Richard Mille markalı saatin taban plakası ve köprüleri son derece dayanıklı 5. sınıf titanyumdan. Saatin satış fiyatı ise tam tamına 884 bin dolar.

Sosyal medya platformu Reddit’te kendisini eleştirenlere cevap vermekten çekinmeyen Spagni, söz konusu gönderinin altına, “Bu bir saat değil, Monero desteği sunan yeni Ledger cüzdanının bir prototipi.” yazdı.

Monero geliştiricisi, konuyla ilgili olarak kişisel Twitter hesabından da şöyle bir tweet attı:

“Consensus 2017: Fluffypony berbat bir adam! Sahte bir duyuru videosu yaptı! Ondan nefret ediyorum!

Consensus 2018: Fluffypony berbat bir adam! Pahalı bir saat takıyor! Ondan nefret ediyorum!

Güzel, Consensus 2019’da ne yaptığımı görmek için sabırsızlanıyorum.”

Ricardo Spagni’nin yerinde olsaydınız böyle bir saat takar mıydınız? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden paylaşın!

→ SON DÖNEMİN GÖZDESİ EOS YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜREBİLECEK Mİ?

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl