Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Monero, 3 saatte yüzde 80 artış gösterdi

2014 yılında piyasaya sürülen gizlilik odaklı dijital para birimi Monero’nun fiyatı bugün yüzde 80 oranında artış gösterdi. 52$ seviyesinde işlem gören Monero, 3 saat içerisinde 95$’ın üzerine çıktı. Bu nasıl oldu? Monero’nun bu artışı, pek çok kişiyi şaşırtsa da aslında beklenmeyen bir şey değildi. Güney Kore menşeili dijital para birimi borsası Bithumb, yakın zamanda Monero’yu al-sat işlemlerine açacağını açıkladı. Yaşanan artış, bu duyuruyla ilişkilendiriliyor. Duyuruda Monero ticaretinin Bithumb’da 27 Ağustos tarihinde başlayacağı belirtildi. CoinMarketCap verilerine göre bugün Monero’nun en yüksek...

2014 yılında piyasaya sürülen gizlilik odaklı dijital para birimi Monero’nun fiyatı bugün yüzde 80 oranında artış gösterdi.

52$ seviyesinde işlem gören Monero, 3 saat içerisinde 95$’ın üzerine çıktı.

Bu nasıl oldu?

Monero’nun bu artışı, pek çok kişiyi şaşırtsa da aslında beklenmeyen bir şey değildi. Güney Kore menşeili dijital para birimi borsası Bithumb, yakın zamanda Monero’yu al-sat işlemlerine açacağını açıkladı. Yaşanan artış, bu duyuruyla ilişkilendiriliyor.

Duyuruda Monero ticaretinin Bithumb’da 27 Ağustos tarihinde başlayacağı belirtildi.

CoinMarketCap verilerine göre bugün Monero’nun en yüksek işlem hacmi, dünyanın en büyük dijital para birimi borsalarından Poloniex’te görüldü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl