Morgan Creek kurucu ortağı yatırımcılara HODL etmelerini tavsiye etti

Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı olan Anthony Pompliano, çoğu yatırımcının hesaplarına giriş bilgilerini kaybetmesinin daha iyi olacağını, böylece hesaplarına birkaç yıl boyunca erişemeyeceklerini söyledi.

Twitter’da en iyi yatırımcılardan bazılarını izlerseniz, kaldıraçla alım-satım işleminin kripto portföyünüzü büyütmenin en iyi yolu olduğunu düşünebilirsiniz. Sonuçta, bu trader’ların bazıları kısa sürede muazzam kazançlar elde ettiklerini söylüyor.

Bu trader’lar yeteneklerini geliştirirken, takipçilerine birçoğunun istemeden alım-satımın kolay bir oyun olduğunu düşündürüyor. Aslında bunun gerçeklerle ilgisi yoktur ve sonuç olarak, pek çok trader kazancının peşinden gitmeye çalışırken sermayelerinin büyük bir yüzdesini kaybeder.

Belki de bu, bir kripto para yatırım firması yöneticisinin çoğu yatırımcının yatırım hesaplarına yıllarca erişememesinin daha iyi olduğunu önermesinin nedenlerinden biridir.

Anthony Pompliano: Birçok yatırımcının hesap şifrelerini kaybetmeleri onlar için daha iyi olurdu

Portföylerini iki ya da üç katına çıkarmanın cazibesi birçok trader’ın riski yönetmeden alım-satımlara girmesine neden oluyor. Sadece küçük bir trader yüzdesinin gerçekten para kazanması hiç şaşırtıcı değil.

Bu nedenle çoğu yatırımcının kripto para birimleri veya diğer varlıkları satın alması ve boğa piyasasını beklemesi anlamlıdır. Bu bir veya iki yıl sürebilir, ancak gerçekleşirse, onlara büyük kazançlar sağlar. Ek olarak trading stresi de olmayacak.

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı olan Anthony Pompliano, bu mesajı takipçileriyle paylaştı. Büyük Bitcoin meraklısı, çoğu yatırımcının hesaplarına giriş bilgilerini kaybetmesinin daha iyi olacağını, böylece hesaplarına birkaç yıl boyunca erişemeyeceklerini söyledi.

Kripto para trader’ları için HODL olarak bilinen strateji, Fundstrat kurucu ortağı Thomas Lee tarafından da desteklendi.

Kripto para analisti: Yıllarca pozisyon korumak teorik olarak etkili

Pompliano, HODLing’in Bitcoin veya kripto para stoğunuzu büyütmek için etkili bir strateji olduğuna inanan tek kişi değil. Altonomy’nin kurucu ortağı Ricky Li, HODLing’in bir Bitcoin boğa piyasasındaki quant fonlarından daha yüksek performans gösterme eğiliminde olduğunu söyledi.

Ayrıca, teknik analist Tomas Salles de HODL‘ın etkili bir strateji olduğunu kabul ediyor: “Tabii ki, doğru zamanda nasıl alıp satacağını bilen profesyonel bir trader, yatırım getirisini büyük ölçüde artırabilir. Ancak, yatırımcıların çoğunluğu için bu tavsiye edilmez.”

Sizin için de şimdilik kripto para yatırımlarınızı unutmak ve boğa piyasasını beklemek daha iyi olabilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl