Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Morgan Stanley’in CEO’su: Bitcoin, kesinlikle geçici bir hevesten fazlası

Bitcoin meraklıları, Morgan Stanley‘in CEO’su James Gorman’ın bir dijital para birimi destekçisi olduğunu görmekten memnuniyet duyacaklar. The Wall Street Journal’in ev sahipliğinde düzenlenen bir konferansta konuşan Gorman, Bitcoin’in kesinlikle geçici bir hevesten fazlası olduğunu söyledi. Gorman, dijital para birimlerinde önemli bir potansiyel görse de henüz yatırım yapmadığını belirtti. Dijital para birimi sahibi olan pek çok kişiyle konuştuğunu belirten Gorman, şunları söyledi: “Açıkçası oldukça spekülatif ancak doğasında kötü bir şey değil. Bu durum, blokchain teknolojisinin doğal bir sonucu.” JPMorgan’ın CEO’su Jamie...

Bitcoin meraklıları, Morgan Stanley‘in CEO’su James Gorman’ın bir dijital para birimi destekçisi olduğunu görmekten memnuniyet duyacaklar.

The Wall Street Journal’in ev sahipliğinde düzenlenen bir konferansta konuşan Gorman, Bitcoin’in kesinlikle geçici bir hevesten fazlası olduğunu söyledi.

Gorman, dijital para birimlerinde önemli bir potansiyel görse de henüz yatırım yapmadığını belirtti.

Dijital para birimi sahibi olan pek çok kişiyle konuştuğunu belirten Gorman, şunları söyledi:

“Açıkçası oldukça spekülatif ancak doğasında kötü bir şey değil. Bu durum, blokchain teknolojisinin doğal bir sonucu.”

JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon, Gorman’ın bu açıklamalarından iki hafta önce dijital para birimleriyle ilgili olarak, “Lale Balonu’ndan daha kötü bir dolandırıcılık” şeklinde konuşmuştu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl