Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Morgan Stanley’in eski CEO’su, başlatacağı ICO ile 950 milyon Dolar’a çıkmak istiyor

Geleneksel bankacılık ve finans kuruluşlarından kripto para yatırımlarına geçiş bazıları için yavaş gerçekleşiyor olsa da bazılarıysa geçiş için uygun zamanı yakalamak amacıyla tetikte bekliyor. Coin Telegraph’ın yakın tarihli bir haberine göre Morgan Stanley‘in eski İcra Kurulu Başkanı John Mack ikinci kategoride. Haberde, Mack’in kripto para oyununa girmeye hazırlandığı ve yılın ilerleyen dönemlerinde bir ICO başlatmak istediği bildirilmişti. Mack, projesi Omega One‘ın dönüştürücü olabileceğini, tüm kripto para birimi ekosistemine faydalı olacağını, kripto varlıklara erişimi kolaylaştıracağını düşünüyor. Proje, resmi internet sitesinde tek...

Geleneksel bankacılık ve finans kuruluşlarından kripto para yatırımlarına geçiş bazıları için yavaş gerçekleşiyor olsa da bazılarıysa geçiş için uygun zamanı yakalamak amacıyla tetikte bekliyor. Coin Telegraph’ın yakın tarihli bir haberine göre Morgan Stanley‘in eski İcra Kurulu Başkanı John Mack ikinci kategoride.

Haberde, Mack’in kripto para oyununa girmeye hazırlandığı ve yılın ilerleyen dönemlerinde bir ICO başlatmak istediği bildirilmişti.

Mack, projesi Omega One‘ın dönüştürücü olabileceğini, tüm kripto para birimi ekosistemine faydalı olacağını, kripto varlıklara erişimi kolaylaştıracağını düşünüyor.

Proje, resmi internet sitesinde tek bir cümleyle özetleniyor:

“Kripto para birimleri ticaretinin ucuz ve güvenli yolu”

Mack’in fonladığı bu projeyle merkezi olmayan bir kripto para birimi borsası kurularak günümüzde yaşanan sıkıntıların önüne geçilmesi planlanıyor.

‘ICO ile 950 milyon Dolar’a kadar çıkmak istiyor’

Omega One’la birlikte ICO’lar yeni bir sürece girebilir. Zira projenin yatırımcısı John Mack, ekonomist ve yatırımcı Tuur Demeester’ın güvendiği bir kaynaktan aldığı bilgiye göre, başlatacağı ICO ile 950 milyon Dolar’a kadar çıkmak istiyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl