Dan Morhead: Bitcoin fiyatı yüzde 50 gerileyebilir

Bir yatırım firması ve serbest yatırım fonu olan Panthera Capital’in CEO’su Dan Morehead, CNBC’ye verdiği demeçte Bitcoin‘in tekrar yükselişe geçmeden önce yüzde 50 düşüş gösterebileceğini söyledi. Morehead, yatırımcılara uzun vadeli bir vizyonu işaret eden şu sözlerle sesleniyor: “Bitcoin önümüzdeki hafta yüzde 50 gerileyebilir. Bir ay önce neredeydi, buna bakmak lazım. Bir yıl sonra bugünkü değerinden çok daha yüksek bir değere ulaşacak.” Morehead, dijital para birimlerinin büyümeye devam edeceğine yürekten inanıyor: “Bazı gelişmeler olacak, bazı gerilemeler göreceğiz fakat nihayetinde şu an...

Bir yatırım firması ve serbest yatırım fonu olan Panthera Capital’in CEO’su Dan Morehead, CNBC’ye verdiği demeçte Bitcoin‘in tekrar yükselişe geçmeden önce yüzde 50 düşüş gösterebileceğini söyledi.

Morehead, yatırımcılara uzun vadeli bir vizyonu işaret eden şu sözlerle sesleniyor:

“Bitcoin önümüzdeki hafta yüzde 50 gerileyebilir. Bir ay önce neredeydi, buna bakmak lazım. Bir yıl sonra bugünkü değerinden çok daha yüksek bir değere ulaşacak.”

Morehead, dijital para birimlerinin büyümeye devam edeceğine yürekten inanıyor:

“Bazı gelişmeler olacak, bazı gerilemeler göreceğiz fakat nihayetinde şu an bile dijital para birimlerinin erken yatırımcıları sayılırız.”

Morehead, Bitcoin’i henüz değeri 72$’ken satın almıştı.

17 Aralık’ta 20 bin Dolar seviyesini aşan Bitcoin, yaklaşık 4 gündür düşüş halinde. Bu haberin yayınlandığı anda Bitcoin, 15500$’dan işlem görüyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl