Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Moskova Menkul Kıymetler Borsası, Bitcoin ticaretini başlatıyor

Moskova Menkul Kıymetler Borsası, Bitcoin gibi dijital para birimleri ticareti için bir altyapı oluşturuyor. Altyapı tamamlandığında bu borsa üzerinden dijital para birimleri ve bunların türevleri alınıp satılabilecek. Moskova Menkul Kıymetler Borsası, Rusya’nın en büyük borsası konumunda. Aynı zamanda Rusya’nın ana menkul kıymet deposu. Rusya’nın ikinci en büyük borsası da devrede Rus resmi haber ajansı Tass’ın bildirdiğine göre, Rusya’nın en büyük ikinci borsası St. Petersburg Menkul Kıymetler Borsası da dijital para birimleri ticaretini başlatmayı düşünüyor. En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak...

Moskova Menkul Kıymetler Borsası, Bitcoin gibi dijital para birimleri ticareti için bir altyapı oluşturuyor. Altyapı tamamlandığında bu borsa üzerinden dijital para birimleri ve bunların türevleri alınıp satılabilecek.

Moskova Menkul Kıymetler Borsası, Rusya’nın en büyük borsası konumunda. Aynı zamanda Rusya’nın ana menkul kıymet deposu.

Rusya’nın ikinci en büyük borsası da devrede

Rus resmi haber ajansı Tass’ın bildirdiğine göre, Rusya’nın en büyük ikinci borsası St. Petersburg Menkul Kıymetler Borsası da dijital para birimleri ticaretini başlatmayı düşünüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl