Mt. Gox hala bazı Bitcoin transferlerini yapmadı: Bitstamp’ten açıklama var

Geçtiğimiz hafta Bitcoin dağıtımlarına resmen başlayan Mt. Gox'un sadece BitBank ve SBI VC Trade borsalarına BTC gönderdiği ortaya çıktı. Bitstamp borsası ise, BTC'leri alır almaz hak eden kişilere hızlıca aktaracağını duyurdu. İki borsaya 47 bin adetten fazla Bitcoin gönderen Mt. Gox, 94 bin adetten fazla BTC dağıtımı daha yapacak.

bitcoin

Kripto para borsası Bitstamp, Mt. Gox’un BTC’leri geldikten sonra müşterilere dağıtım için 60 günlük süresi bulunmasına rağmen, olabilecek en hızlı zaman diliminde dağıtım yapacağını belirtti.

Yapılan açıklamada, “Mt. Gox mütevelli heyetiyle yaptığımız anlaşma gereği 60 günlük süremiz olmasına rağmen olabilecek en hızlı sürede dağıtımı yapacağız” denildi.

BitGo ve Kraken’den ses yok

Bilindiği gibi BTC’leri aldıktan sonra dağıtım için en uzun süresi bulunan borsa 90 gün ile Kraken… BitGo’nun ise 20 günlük süresi bulunuyor. Ancak iki borsa konuyla ilgili henüz açıklama yapmış değil. BitBank ve SBI VC Trade borsaları da 14 günlük süreleri olmalarına rağmen BTC dağıtımlarını saatler içerisinde gerçekleştirmişlerdi.

Mt. Gox, BitBank ve SBI VC Trade borsalarına 47.229 adet BTC yollamıştı. Diğer borsalara ise 94 binden fazla daha BTC dağıtımı daha yapılacak.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl