NaraMaxx ve CryptoWomen’dan Meme Kanseri Farkındalık Ayı’na özel NFT projesi

Kadın giyim markası NaraMaxx, Türkiye’de blok zinciri ve kripto para dünyasında kadınları desteklemek için faaliyet yürüten CryptoWomen oluşumuyla iş birliğine giderek sosyal farkındalık projesi kapsamında kendi NFT’sini piyasaya sürdü.

Meme Kanseri Farkındalık Ayı olarak belirlenen Ekim ayında çıkarılan NFT, NaraMaxx’ın Sonbahar/Kış kreasyonu çekimine ait bir videodan oluşuyor. Popüler NFT pazar yeri OpenSea üzerinde İki hafta sürecek bir açık artırmayla satışa sunulan NFT’den elde edilecek gelirin yüzde 100’ü Memeder’e bağışlanacak. Ayrıca, videoda yer alan beş parçadan oluşan iki kombin, açık artırmanın kazanına hediye edilecek.

Türkiye’de NFT çalışmalarına imza atan ilk kadın giyim markası olan NaraMaxx, 2010 yılından bu yana dünya modasının izlerini yansıtan tasarımlara yer veriyor. Yurt içi ve yurt dışı tasarım ofisleriyle birlikte oluşturulan koleksiyonlarda her sezon, ürün yelpazesi genişletiliyor ve üretimler çevre dostu hammaddelerle yapılıyor. Hızla büyümeye devam eden marka, İstanbul ve New York’ta tasarım ofisleri ve mağazalarıyla müşterilerine hizmet sağlıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl