Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Narkasa, TRC-20 entegrasyonuyla ücretsiz USDT yatırma ve çekme olanağı sunmaya başladı

Basın bülteni

Ocak ayında Türk kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan ve o günden bu yana güçlü bir ivme ile devam eden Narkasa.com, hizmet yelpazesini günden güne genişletirken kullanıcı memnuniyetini de en üst düzeyde tutuyor.

Yenilikçi bir borsa olarak hayata giren Narkasa, sistemlerini Tron ağı ile entegre ederek kullanıcılarına USDT yatırma çekme işlemlerinde daha hızlı, daha kolay ve komisyonsuz transfer hizmeti sağlamaya başladı. Kullanıcılar artık TRC20 ağını destekleyen tüm borsalar ve Narkasa arasında transferlerini hızlıca gerçekleştirebilirler.

En çok kullanılan stabil kripto para olan Tether (USDT), 2014 yılından bu yana faaliyette. Piyasada büyük bir işlem hacmi bulunan kripto para, Ethereum başta olmak üzere çok farklı blok zincirlerinde kullanılabiliyor. Bunlar arasında Tron ağı, işlem ücretlerinin en düşük düzeyde olmasıyla öne çıkıyor. Borsalar veya cüzdanlar arası transferlerde USDT için Tron ağını kullanmak, kullanıcılara hem hız hem de düşük ücret avantajı sunuyor.

Ethereum ağında meydana gelen yoğunluk nedeniyle artan işlem ücretleri ve transfer süreleri kullanıcıları daha hızlı seçeneğe, yani Tron’a yöneltti. Narkasa, bu noktada kullanıcılarının transferlerini hem hızlı hem de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeleri için USDT yatırma-çekme alternatiflerine Tron ağını ekledi.

Narkasa’dan USDT yatırma-çekme işlemleri, bundan böyle hem TRC-20 hem de ERC-20 ağı üzerinden yapılabiliyor. Kullanıcılar, cüzdan kısmında Tether yatırma-çekme seçeneklerinde TRC-20 ve ERC-20 seçeneklerine erişebilirler.

Detaylı bilgi için www.narkasa.com adresine ulaşabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl