Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Narkasa.com’da Uniswap (UNI) işlemleri bugün başlıyor

uniswap uni

Basın bülteni

Kripto para alım satım platformu Narkasa’da Uniswap işlemleri bugün başlıyor. Bir kripto parayı listelemeden önce işlem hacmi, volatilite, dolaşımdaki arz, güvenilirlik ve yenilik gibi birçok parametreyi değerlendirmeye alan platformda Uniswap, UNI/TRY ve UNI/USDT işlem çiftleriyle alınıp satılabilir olacak. Borsa, yatırma ve çekme işlemlerini bugün 00.00’de başlatırken alım satımlar ise 21.00’de açılacak.

Kullanıcı talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kripto para çeşitliliğini genişletmeyi hedefleyen alım satım platformu, Uniswap’ın ardından yenilikçi birçok projeyi listelemeye devam edecek.

Uniswap

Hayden Adams tarafından 16 Eylül 2020’de kurulan Uniswap, merkeziyetsiz borsa protokolüdür. DeFi projeleri arasında yer alan merkeziyetsiz, açık kaynak kodlu değişim sistemidir. Uniswap, Ethereum tabanlı olması sebebiyle kullanıcıların ETH ve diğer tüm ERC-20 token’larını aracılar olmadan oluşturulan havuzda takas yapabilmelerini sağlar. Uniswap sayesinde herhangi bir ERC-20 token’ı akıllı sözleşmeler üzerinden bir merkez ya da yönetici bulundurmadan takas edilebilir.

Narkasa

Temmuz 2020’den beri 156 ülkeden kullanıcılarına kripto para alım satım imkanı sunan, Ocak ayı itibariyle de Türk kullanıcılarına hizmete başlayan kripto para alım satım platformu Narkasa, yüksek güvenlik önlemleri, kullanıcı memnuniyeti ve kullanıcı dostu arayüzüyle öne çıkıyor. 12 dil seçeneği ve 7/24 canlı destek imkanı sunmakla birlikte, iş birlikleri ve yenilikçi çalışmalarıyla da ilgi çeken Narkasa.com, kripto para platformları siber güvenlik denetleme kuruluşu Hacken tarafından Türkiye’de 1. seçildi ve dünyada ise ilk 50’ye alındı.

Narkasa’da UNI alıp satmak için www.narkasa.com adresine ulaşabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl