Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Narkasa, yeni referans sistemini duyurdu

Sponsorlu

Referans sistemi global pazarda birçok kripto para borsasının kullanıcılarına sunduğu bir sistemdir. Türkiye’nin kripto para platformlarından Narkasa, yeni referans sistemlerini kullanıcılarıyla geçtiğimiz günlerde buluşturdu. Kullanıcı ve işlem sayısı artırarak kullanıcılara kazanç sağlamak için oluşturulmuş bir sistem olan Narkasa Referans Sistemi, kripto para kullanıcısının işlemlerinden kazanç sağlamaları adına alternatif bir fırsat olarak görünüyor.

Narkasa Referans Sistemi, Narkasa kullanıcısının paylaştığı referans kodunu kullanarak kayıt olan kullanıcıların her alım-satım işleminden referans kodu sahibi “referans kazancı”, referans kodu ile kayıt olan kullanıcının ise “geri ödeme” aldığı sistem olarak özetleniyor.

Bu sistemin genel çalışma algoritması ise kullanıcıların Narkasa referans koduyla kayıt olup işlem yapan kullanıcıların komisyon ücretlerinin %20 si referans kazancı olarak referans sağlayan kullanıcının cüzdanına yansırken referans kodu kullanarak referans olan kullanıcının da %20 kazanç sağlaması şeklinde çalışıyor. Referans kodunuzu dilediğiniz kadar kullanıcı ile paylaşabilir, sürdürülebilir pasif gelir elde edebilirsiniz.

Narkasa Referans Sisteminden kazanılan geri ödemelerin tüm market işlemlerinde ve finansal işlemlerde kullanılabilir olarak direkt cüzdanınıza aktarıldığı belirtilirken Narkasa.com web adresinde uygulamasında referans kodu oluşturulup tüm işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir.

Referans Sistemine hemen dahil olmak için www.narkasa.com adresini ziyaret ederek sizin için özel olarak oluşturulmuş referans kodunuzu arkadaşlarınızla paylaşarak beraber kazanmaya başlayabilirsiniz!

Narkasa’da Affiliate (Ortaklık) Programı mevcuttur. Affiliate programı ile iş birliğine sahip kullanıcılar, referans sistemine ek olarak %10 kazanacaktır. Sizin referans kodunuzu kullanarak işlem yapan her kullanıcının her alım/satım işleminde komisyon ücretinin %30’u cüzdanınıza referans kazancı olarak tanımlanacaktır.

Narkasa Referans Sistemi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için https://support.narkasa.com/hc/tr/articles/360017089878 Narkasa-Referans-Sistemi adresinden detaylara erişebilirsiniz. Daha fazla yardım için web sitesinden Destek talebi oluşturabilir, canlı destek ile destek ekibine 7/24 ulaşabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl