Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Mesut Yar’ın sunumu, Narkasa.com’un katkılarıyla “Nartalks” Youtube kanalı, “herkes için finansal okuryazarlık” parolası ile yola çıktı

narkasa

Basın bülteni

Yeni nesil kripto para platformu Narkasa’nın katkılarıyla hayata geçen “Nartalks” Youtube kanalı, 2021 yılının başından beri birçok konuğunu misafir ediyor. Kanalda yayınlanan ve Mesut Yar tarafından sununlan finansal talk show programı; para, ekonomi ve finans dünyasının geleceği olan Blockchain teknolojisi, kripto para platformları, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve tüm diğer altcoin’ler hakkında merak edilen soruları yanıtlıyor, konuları derinlemesine inceliyor.

Mesut Yar’ın sunumuyla “Nartalks” ünlü konukları ile ekonomi yorumları, kripto para haberleri, ekonomi ve hayat üzerine sohbetler gerçekleştirerek yayın hayatına başladı. Youtube kanalı, herkes için kripto para sektöründeki haberler ve kişilerin kripto para hikayelerini konu alan video serileriyle farkındalık oluşturmayı hedefliyor. İnternetten para kazanmanın ya da yatırım tavsiyelerinin ötesinde kripto paralar ya da kripto para borsaları ile ilgili merak edilen sorulara şeffaf cevaplar sunabilmek için temel olarak, “Bitcoin nedir, Bitcoin nasıl alınır, token nedir, kripto para nasıl alınır ve Blockchain nedir?” gibi sorulara cevap oluyor. Bunun yanında birbirinden değerli konukları ile birlikte finansal farkındalık konusunda genel kültürü de geliştirecek içeriklerle her hafta yeni bir ismi misafir ediyor.

Ünlü oyuncu Erkan Meriç’ten Yazar Barış Muslu’ya, Astrolog Şenay Devi’den Narkasa.com Danışma Kurulu üyesi Prof. Dr. Emre Alkin’e ve Altcointurk kurucu ortağı Volkan Korkmaz’dan Narkasa CEO’su Erdal Kaya’ya kadar çok sayıda konuğu misafir eden Nartalks, geniş bir yelpazede finans, ekonomi ve kripto para sohbetlerine ev sahipliği yapıyor.

Nartalks Youtube kanalına erişmek için: https://www.youtube.com/c/Nartalks

Daha detaylı bilgi için narkasa.com adresini inceleyebilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl