Blockchain tabanlı doğal video dağıtım platformu NVB ile AdHive güçlerini birleştiriyor

Blockchain tabanlı bağımsız doğal (native) video dağıtım platformu Native Video Box (NVB), hatırlı pazarlama için lider bir platform olan AdHive ile güçlerini birleştireceklerini açıkladı.

Blockchain tabanlı bağımsız doğal (native) video dağıtım platformu Native Video Box (NVB), hatırlı pazarlama için lider bir platform olan AdHive ile güçlerini birleştireceklerini açıkladı. Stratejik ortaklık, dijital doğal içeriği ve hatırlı pazarlamayı güçlendirmek ve geliştirmek için çabalayacak. Hem NVB hem de AdHive; markalar, influencer’lar, içerik oluşturucular, yayıncılar ve onların izleyicileri arasındaki ilişkilerin geliştirilmesinde dünya çapında önemli bir rol oynamayı amaçlayan benzersiz çözümler yarattı. NVB ve AdHive, bu stratejik ilişkiye her iki şirketin pazarlamacıların marka hedefleriyle ilgili içeriği daha hassas bir şekilde eşleştirebilecek derin dağıtım merkezleri oluşturmaya güvenmelerinden dolayı girdiklerini bildiriyor.

Hakiki, organik etkileşim dijital hatırlı pazarlamanın kutsal kasesidir. Doğru yapıldığında izleyicilerin istediği en iyi orijinal içeriği kullanma potansiyeline sahip ancak tüm oyuncuların uyum içinde çalışmasını gerektiren bir ekosistem. NVB ve AdHive, Blockchain ve yapay zeka teknolojisinin yeteneklerini kullanarak çevrimiçi içerik etkileşimi değişiminin ön hattında yer alıyor. 20 yıllık dijital pazarlama staretejilerinin artık modası geçmiş durumda. Dijital pazarlamanın bugünkü gerçeği, reklamcıların hedef kitlelerinin alışkanlıklarını ve tercihlerini takip etmek için giderek daha çevik olmaları gerektiğidir. Ancak geniş dijital stratosferimizde reklamverenlerin markalarını ideal müşterileriyle buluşturabilen gerçek, kaliteli içerik oluşturucuları bulmaları neredeyse imkansız durumda. Ek olarak reklamverenler, aracı kurumlar tarafından tahsil edilen yüksek ücretler, reklamlardan kaçınma ve dolandırıcılık gibi problemlerle de karşı karşıya kalıyorlar.

Reklam engelleme, bugün internet kullanıcıları tarafından sıklıkla başvurulan bir numaralı kaçınma yöntemi ve bu, dijital pazarlamacılar için 2020 yılına kadar 27 milyar dolarlık bir gelir kaybına yol açabilir. Bu arada dolandırıcılığın yalnızca geçen yıl çevrimiçi reklamverenlere 7 milyar dolara mal olduğu tahmin ediliyor. Bu, yılın tüm pazarlama yayılımının neredeyse yarısı kadar. NVB’de olduğu gibi AdHive’in akıllı sözleşme sistemi de sahtekarlığın geçmişte kalmasını sağlıyor. Çünkü onların yapay zekaları, tarafların birbirlerine verdiği vaatlerin yerine getirilip getirilmediğini tespit edebiliyor. Platformları, bir reklamverenin hedef kitlesine yönelik olan doğal videoyu arar. NVB işte burada devreye giriyor.

NVB platformu, Blockchain teknolojisine dayanan ve internet sitesi yöneticilerinin ziyaretçilerine alakalı video içeriğini otomatik olarka bulmasını ve sunmasını sağlamak için derin makine öğrenimini kullanan merkezsiz bir video dağıtım sistemi. Platformun yapay zeka widget’ı ayrıca yayın içi reklamlar vey içerik içi ürün yerleşimi gibi farklı türde video reklamlar da sağlıyor. Proje, bir internet sitesinin konusunu temel alarak kullanıcıların ihtiyaçlarına göre içerik sağladığı bir üçlü eşleştiriciye benziyor. NVB’nin platformu bu kadar aerodinamik olduğundan şirket, gelirlerinin yüzde 75’e kadar olan kısmını kendi platformunu kullanan üretici ve yayıncılarla paylaşabiliyor. Dijital pazarlamanın ihtiyaç duyduğu hızlı ve sezgisel bir teknoloji ürünü ve bu, şirketin vaatlerini yerine getirmesini sağlayacak olan AdHive ile yapılan stratejik ortaklıklar gibi şeylerdir.

NVB’nin kurucu ortağı ve CEO’su Andrew Shishow, “AdHive ile yapılan ortaklık sistemimizin kullanıcılara sunabileceği artan kaliteli içerik bulutlarıyla NVB’ye kaynak sağlayacak. Bizim açımızdan NVB, AdHive topluluğuna yeni ek kitleler kazandıracak, bu onların Facebook ya da Google’ın Youtube’u gibi büyük platformlara daha az güvenmelerini sağlar. İş birliğimiz, kendi istenen sonuçları için en iyi ortaklarla bağlantı kurabilecek kritik bir kullanıcı kitlesini toplama amacımızı daha da ileriye taşımamıza imkan tanıyacak.

Native Video Box, şu anda ICO’nun son aşmasında ve AdHive ile stratejik ortaklıklarının duyurulması, yol haritalarının hedeflerine ulaşma yolunda olduklarını gösteriyor. Token satışları, 29 Nisan 2018’de sona eriyor.

NVB ile ilgili daha fazla bilgi için nvb.digital, AdHive ile ilgili daha fazla bilgi için ise adhive.tv’yi ziyaret edin.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl