Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

NBA ekiplerinden Boston Celtics, Socios ile ortaklık kurdu

NBA ekiplerinden Boston Celtics, Socios ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Anlaşma kapsamında Socios.com, Celtics.com’da dijital bir görünürlüğe sahip olacak ve takımın web sitesinin sunum ortağı olarak hizmet verecek. Resmi web sitesinde, ilgili haberler, güncellemeler, öne çıkan videolar ve franchise ile ilgili bilgiler için Celtics’in birincil bilgi merkezi olan sayfanın önüne yerleşecek. Ayrıca Socios.com, çeşitli uluslararası pazarlama faaliyetleriyle bağlantılı olarak Celtics marka ve logolarının kullanım haklarına da sahip olacak.

Celtics’in Kıdemli Kurumsal Ortaklıklar ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Ted Dalton, “Celtics markasının büyük bir kısmı, organizasyonu yerel, ulusal ve küresel düzeyde destekleyen harika taraftarlardan oluşuyor ve taraftar etkileşimine bizim kadar değer veren bir ortak bulmaktan heyecan duyuyoruz. Celtics taraftarlarına ulaşmanın her zaman yenilikçi yollarını arıyoruz ve Socios.com ile iş ortaklığımızı dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise, “Boston Celtics ikonik, dünyaca ünlü bir marka ve hızla genişleyen ağımıza katılan en son ABD merkezli spor organizasyonu oldukları için çok mutluyum. ocios.com, pasif taraftarların aktif taraftarlara dönüştürüldüğü küresel bir taraftar etkileşimi güç merkezine hızla dönüşmekte. Bu, dünyanın dört bir yanındaki Celtics taraftarları için sonunda büyük ölçüde gelişmiş taraftar etkileşimine yol açacağına inandığımız heyecan verici bir ortaklığın başlangıcı.” şeklinde konuştu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl