Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bugün Bitfinex’te listelenen Çin menşeili NEO’nun fiyatı uçtu

Çin menşeili dijital para birimi NEO, bugün yüzde 50’ye yakın değer kazandı. Bu değer artışının arkasında büyük bir dijital para birimi borsası olan Bitfinex‘in NEO’yu listeleme kararı var. Yaklaşık 500 milyon Dolar’lık hacmiyle dünyanın en büyük dijital para birimi borsalarından biri olan Bitfinex, bugün resmi Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yaptı. Borsa tarafından yapılan duyuruda, “Bitfinex, NEO ekosistemini, projenin arkasındaki ekibi desteklemekten ve projenin gelişimini birinci elden tecrübe etmekten büyük bir heyecan duyuyor” ifadelerine yer verildi. 17$’dan 34$’a yükseldi Çin’den...

Çin menşeili dijital para birimi NEO, bugün yüzde 50’ye yakın değer kazandı.

Bu değer artışının arkasında büyük bir dijital para birimi borsası olan Bitfinex‘in NEO’yu listeleme kararı var.

Yaklaşık 500 milyon Dolar’lık hacmiyle dünyanın en büyük dijital para birimi borsalarından biri olan Bitfinex, bugün resmi Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yaptı.

Borsa tarafından yapılan duyuruda, “Bitfinex, NEO ekosistemini, projenin arkasındaki ekibi desteklemekten ve projenin gelişimini birinci elden tecrübe etmekten büyük bir heyecan duyuyor” ifadelerine yer verildi.

17$’dan 34$’a yükseldi

Çin’den gelen ICO kararının ardından 17$ seviyelerine kadar gerileyen NEO, Bitfinex’te listelenmesi sonrası bugün 34$’a yükseldi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Önemi YOk Cevapla

    Merhaba, başlık atarken BUGÜN gibi ifadeler kullanmazsanız sonraki aramalarda anlaşılabilirliği arttırır. Bu başlığa 1 ay sonra giren biri “BUGÜN” diye düşünebilir.