Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

New York belediye başkan adayından Bitcoin vaadi

New York belediye başkan adayı Eric Adams'dan Bitcoin'e destek geldi. Adams başkan seçilmesi durumunda New York'u siber güvenliğin ve "Bitcoin'lerin" şehri yapacağını söyledi.

ABD, Miami’den sonra bir Bitcoin dostu şehir daha kazanabilir. Son dönemde özellikle yenilenebilir enerjiyle yapılan kripto para madenciliği konusunda büyük ilerleme kaybeden ABD’de de New York belediye başkan adayı Eric Adams da Bitcoin’e destek verdi.

Demokratlar’ın adayı olan Adams, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“New York’lulara söz veriyorum. Başkan seçildiğimde başka bir şehir göreceksiniz. Burası bilimin, siber güvenliğin, kendi kendine sürebilen arabaların, dron’ların ve Bitcoin’lerin merkezi olacak”

Adams’ın “Bitcoin’lerin merkezi” ifadesini kullanması da dikkat çekti. Bir başka Bitcoin destekçisi olan başkan adayı Andrew Yang ise ön seçimin erken turlarında elenmişti.

Manhattan dışında şehrin her bölgesinden oy toplamayı başaran Adams, şu anda tüm rakiplerinin önünde gidiyor. Adams, New York’taki suç oranını düşürmeyi ve ekonomik gelişmişliği de artırmayı vadediyor. Adams’ın Latin ve siyahilerin de oyunu alması beklentiler dahilinde…

New York belediye başkanlığı seçimleri 2 Kasım tarihinde yapılacak. Şu anki seçimler, sadece ön seçimin ayrı ayrı yapılan eleme turları.

Miami’den sonra sıra New York’ta mı?

Bilindiği üzere Miami belediye başkanı Francis Suarez de Bitcoin başta olmak üzere kripto paralara verdiği destekle biliniyor. Geçtiğimiz haftalarda şu ana kadar yapılmış en büyük Bitcoin organizasyonunun yapıldığı Miami, nükleer enerjiyle kripto para madenciliği yapmanın da çalışmaları içinde…

ABD’nin Teksas eyaleti de kripto para madenciliği konusunda hızlı şekilde ilerleyen bölgelerden…

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl