NFT fiyat takibi için Metamask’ten önemli anlaşma

En büyük kripto para cüzdanlarından biri olan Metamask, NFT'lerin fiyatlarını takip edecek araçlar geliştiren bir şirket olan NFTBank il e ortaklık kurdu. Bu anlaşmayla beraber Metamask kullanıcıları NFT portföyleriyle ilgili daha net fiyat analizleri yapıp, daha sağlıklı kararlar alabilecekler.

NFT değerlerinin belirlenmesi konusunda çeşitli ve sofistike araçlar geliştiren bir şirket olan NFTBank, en büyük kripto para cüzdan sağlayıcılarından biri olan Metamask ile bir ortaklık kurdu.

Metamask kullanıcına uyarı gidecek

Bu ortaklıkla beraber bundan sonra Metamask, NFT’lerin fiyatlarında yaşanan değişimleri kulalnıcılarına bir uyarı ile aktarmış olacak. Metamask uyarı sistemini, NFTBank’ın değerleme motorundan çekecek. Bu sayede kullanıcılar ve yatırımcılar, NFT portföyleriyle ilgili kararları daha sağlıklı alabilecekler.

Ortaklıkla ilgili konuşan NFTBank CEO’su Daniel Kim, artık NFT fiyatlamalarının öneminin çok fazla arttığını belirtti ve şunları söyledi:

“Yatırımcılar için NFT’lerin fiyatlarının ne olması gerektiğini bilmek, anlamak artık eskisine göre çok daha önemli… Daha önce insanlar bu işi zor ve uzun yoldan, yaşanan volatilite sayesinde öğreniyorlardı. Ancak NFT’ler artık herkes tarafından dijital varlık sınıfının önemli bir unsuru olarak görülüyor”

NFT fiyat takip şirketleri değerleniyor

NFTBank gibi NFT fiyatlarını takip eden araçlar geçmişe oranla çok daha fazla ilgi görüyor. Bu şirketlerden biri olan Floor, Haziran ayında 8 milyon dolar yatırım almıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl