Sermayesiz para kazandıran kripto para borsası Nominex, hızlı adımlarla büyümeye devam ediyor

nominex

Sermayesiz para kazandıran kripto para borsası Nominex hızlı adımlarla büyümeye devam ederken yaptığı anlaşmalar ve hediye kampanyaları ile adından söz ettirmeye başladı.

Türkçe dil desteği ve özgün tasarımı ile kullanıcılarına kolay bir kullanım ortamı sunan Nominex, Türk kriptoseverlerin uğrak mekanı olan Altcointurk ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Borsa, ikram sponsorluğunun yanında pandemi süreci yaşadığımız bugünlerde kişisel hijyeni korumaya yardımcı olmak için kaliteli dezenfektan ve birinci sınıf çok kullanımlı maskeleri ücretsiz olarak Altcointurk ziyaretçilerine sunmaya başlayacak.

Türkiye’deki kripto para ekosistemine “pozitif ayrımcılık” ilkesi ile hareket eden Nominex, belirli kriterleri sağlayan Türk projelerine ücretsiz listeleme hakkı da veriyor. Bu kapsamda iş birliğine gidilen ilk Türk projesi TrueFeedBack (TFB) kısa bir süre içerisinde Nominex borsasında listelenmeye başlayacak.

Hediye Altın Kampanyası ve çeşitli ödüller vermeye başlayacak Nominex’i izlemeye edin.

Nominex’i kullanmak için birkaç neden

Nominex’te tüm aktif trader’lar için son 24 saat içindeki işlem hacimleriyle orantılı olarak dağıtılan 65252 NMX token’dan oluşan özel bir günlük havuz bulunuyor. Diyelim ki son 24 saatte toplam işlem hacmi 1 milyon USDT olsun ve siz 1000 USDT tutarında işlem yaptınız. Bu durumda (1.000/1.000.000)*65252 = 65.25 NMX elde edersiniz. Bu şekilde her gün kazanç elde edebilirsiniz ve SIFIR ücretlerle işlem yapabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla sayıda trader, Nominex’te işlem yapıyor. Dağıtım, Nisan 2021‘de sona eriyor.

Nominex borsasına kayıt olduktan sonra kazandığınız NMX token’larını işlem ücretlerini ödemek için kullanabilirsiniz. Aslında bu NMX tokan’larını satın almadığınız için SIFIR işlem ücreti komisyonla işlem yapabilirsiniz. NMX için fiyat şu anda 1 USDT ve kampanya 19 Eylül 2020’de bitiyor.

Bitcoin yarılanmasında olduğu gibi, fiyatı yüksek tutmak için NMX token’larının %50’si düzenli aralıklarla yakılıyor. Ayrıca Nominex benzeri görülmemiş ortaklık programı sunuyor. Birçok borsanın uyguladığı ortaklık programlarının aksine Nominex, kullanıcılarının kazançlarını sınırlamaz ve herhangi bir kısıtlama getirmez.

Nominex’te neler var?

  • Türkçe dil desteği ve Türkçe iletişim kurabileceğiniz destek ekibi
  • Kazancınızı ve büyümenizi teşvik eden 8 tür bonus
  • Gerçek para kazanabileceğiniz sanal bakiye ile katılım sağlanabilen turnuvalar
  • NMX token sahiplerine olağanüstü düşük komisyonlar
  • Günlük hediye kazananlarına rastgele değerli ödüller

Nominex hakkında

Nominex, kripto para sektöründeki en kazançlı ortaklık programını sunan, gelişmiş emir türleri sağlayan ve “entertrading” (eğlence + ticaret) adı verilen yeni bir konsept uygulayan bir kripto para borsası. Bonuslar, turnuvalar, sürekli güncellenen bir blog bölümü ile Nominex, kullanıcılarına kaliteli bir kripto para deneyimi hizmeti vermeye devam ediyor.

Web: nominex.io
Telegram: https://t.me/NominexTurkish
Twitter: @NominexTurkish

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl