Milyarder yatırımcı Novogratz: Bitcoin 2018’in sonuna kadar 20.000$ olacak

Milyarder yatırımcı Mike Novogratz, Reuters’a verdiği bir röportajda, Bitcoin konusundaki görüşünü ve bu dijital para biriminin neden yeni altın olduğunu anlattı. Wall Street yöneticisine göre, Bitcoin her şeyden önce bir değer saklama aracı. Novogratz, bir sanat eserinin bir servete değer olabileceğinden yola çıkarak Bitcoin’in de gelecekte yatırımcılar için değerli olmasıyla düşünülemez fiyat seviyelerini aşabileceğini belirtti. Novogratz’a göre insanların Bitcoin’e olan ilgisinin en büyük nedeni ademi merkeziyet fikri. Milyarder yatırımcı Bitcoin’in balon olduğu iddiaları sorulduğunda, temelde kabarcıkların ve patlamanın bugün bildiğimiz...

Milyarder yatırımcı Mike Novogratz, Reuters’a verdiği bir röportajda, Bitcoin konusundaki görüşünü ve bu dijital para biriminin neden yeni altın olduğunu anlattı. Wall Street yöneticisine göre, Bitcoin her şeyden önce bir değer saklama aracı.

Novogratz, bir sanat eserinin bir servete değer olabileceğinden yola çıkarak Bitcoin’in de gelecekte yatırımcılar için değerli olmasıyla düşünülemez fiyat seviyelerini aşabileceğini belirtti. Novogratz’a göre insanların Bitcoin’e olan ilgisinin en büyük nedeni ademi merkeziyet fikri.

Milyarder yatırımcı Bitcoin’in balon olduğu iddiaları sorulduğunda, temelde kabarcıkların ve patlamanın bugün bildiğimiz şekliyle evreni ve hayatımızı yarattığını söyledi. Novogratz, bunlara ek olarak köklü kurumların müşterilerine Bitcoin sunmaya başladıklarını hatırlattı.

Novogratz, son olarak Bitcoin’in 2018 yılının son ayında 20.000$’a ulaşacağını ifade etti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl