Numan Kurtulmuş’tan Bitcoin açıklaması: Yakından takip ediyoruz

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Bitcoin‘le ilgili sürpriz bir açıklama yaptı. “Bitcoin”i bazı ülkelerin desteklediğini, bazı ülkelerin yasakladığına işaret eden Kurtulmuş, dünyada “Bitcoin” ile ilgili şüphelerin, tereddütlerin henüz giderilemediğini belirtti. ‘Resmi tavrımız henüz ortada değil’ Kurtulmuş, Merkez Bankası ve İstanbul borsasının, “Bitcoin” piyasasını yakından takip eden çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Bizim de henüz resmi olarak bir tavrımız ortada değildir. Kimi ülkeler Bitcoin’i kurtarıcı olarak görüyor, kimi ülkeler bunu şeytanlaştırıyor. Bunları biz de yakından takip ediyoruz” ifadesini kullandı. Yayınlandı: 5 Aralık...

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Bitcoin‘le ilgili sürpriz bir açıklama yaptı.

“Bitcoin”i bazı ülkelerin desteklediğini, bazı ülkelerin yasakladığına işaret eden Kurtulmuş, dünyada “Bitcoin” ile ilgili şüphelerin, tereddütlerin henüz giderilemediğini belirtti.

‘Resmi tavrımız henüz ortada değil’

Kurtulmuş, Merkez Bankası ve İstanbul borsasının, “Bitcoin” piyasasını yakından takip eden çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Bizim de henüz resmi olarak bir tavrımız ortada değildir. Kimi ülkeler Bitcoin’i kurtarıcı olarak görüyor, kimi ülkeler bunu şeytanlaştırıyor. Bunları biz de yakından takip ediyoruz” ifadesini kullandı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl