Ödeme altyapı sağlayıcısı Simplex, Vechain (VET) ile ortaklık kurdu

Kredi kartı ya da debit kartlar ile birçok kripto paranın alımına izin veren ödeme ve altyapı sağlayıcısı Simplex, platformuna son olarak tedarik zinciri kripto parası Vechain'i (VET) ekledi. VET, Simplex'in önde gelen borsa ve cüzdan şirketlerinden oluşan ortaklık ağı üzerinden artık direkt olarak satın alınabilecek.

vechain

Simplex tarafından alım, satım ve hem fiat hem de diğer kripto paralar ile trade yapılması konusunda sisteme eklenen son kripto para Vechain (VET) oldu. Taraflar bugün yaptıkları açıklamalar ile ortaklığı duyurdular ve böylece VET, Simplex ile onun ortaklarının desteklediği kripto paralar arasına girdi.

Bu anlaşma sayesinde Vechain’in kripto parası olan VET, çok daha geniş bir kripto para topluluğunun önüne çıkacak ve kullanıcılar; kredi kartı, banka debit kart, Apple Pay ya da Simplex Bankacılık aracılığının izin verdiği ölçüde banka transferleriyle VET alabilecekler.

Binance, Huobi, Bitpay ortaklıkları…

Bilindiği üzere Simplex şirketi, tkili çözümler sunarak ve kripto ile geleneksel finans arasındaki boşluğu kapatıp fiat paradan kripto paraya geçiş sağlıyor. Dünya çapında yaklaşık 350 tane ortağı olan şirketin Binance, Huobi ve Bitpay gibi dünyaca ünlü borsalarla da ortaklığı bulunuyor.

Son dönemin yükselen değeri Vechain

Vechain ekosistemi ve onun en büyük kripto parası olan VET ise son dönemin yükselen değerileri arasında bulunuyorlar. Bilindiği üzere Vechain, blok zincir tabanlı bir tedarik zinciri platformu ve ürünlerin üretim, paketlenme, kargolanma gibi önemli süreçlerini hem müşteriye hem de tedarikçiye detaylı şekilde gösteren bir sisteme sahip…

BMW, Renault, LVMH de Vechain ile çalışıyor

Kripto para ekosisteminde işlemleri doğrulamak için yeşil ve sürdürülebilir blok zincir konsensüsünü kullanan Vechain, işlem maliyetlerini azaltmak ve genel üretimi artırmak için merkeziyetsiz çözümler sunarak kurumsal şirketlere de hizmet veriyor. LVMH Moët Hennessy, BMW, Renault, Walmart China ve PricewaterhouseCoopers (PWC) gibi dev şirketler de Vechain ile iş yapıyor.

Yaklaşık 10 milyar dolarlık piyasa değeri olan VET, bundan sonra Simplex’in; Bitrue, Digifinex ve Guarda Wallet dahil olmak üzere önde gelen borsalar ve cüzdanlardan oluşan ortaklık ağı üzerinden direkt olarak satın alınabilecek.

Ortaklıkla ilgili konuşan Vecian pazarlama yöneticisi Yvette Xia, teknolojilerinin tüm dünyaya yayılmasını istediklerini belirtti ve şunları söyledi:

“Bu ortaklık, VET’in daha fazla yayılmasına ve satın alma potansiyelinin artmasına katkı verecek. Vechain teknolojisinin etkisinin faha fazla etki yaratması için çok önemli bir ortaklık…”

Bilindiği üzere Simplex; Visa, MasterCard, Apple Pay, SWIFT ve SEPA başta olmak üzere birçok ödeme yöntemiyle fiat paradan kripto paraya geçiş yapılmasına olanak tanıyan bir altyapı sağlıyor. 2014’te kurulan şirket, yüzde 100 garanti vermesinin yanısıra, yaşanan dolandırıcılık ya da aksaklıklar da müşterisine yüzde 100’e varan ödemeler yapıyor. Şirket, kredi kartı ve debit kart ile kripto para alınmasına izin veren ilk platform konumunda…

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl