OKEx, APENFT’yi listeledi ve NFT staking’ini başlattı

OKEx sponsorluğunda

Kripto para borsası OKEx, spot işlemler için NFT token’ını listeledi. NFT yatırma işlemleri ve alım satımlar dün itibari ile başlatıldı.

APENFT projesi, en iyi NFT platformlarına ve sanat eserlerine yatırım yapmayı, önde gelen NFT sanatçılarını ve NFT dünyasını inkube etmeyi; galerileri, sanat sergilerini ve yayınları desteklemeyi amaç ediniyor. Protokol, TRON blok zinciri tarafından sağlanan altyapı üzerine inşa edildi ve ayrıca Ethereum blok zincirinden ve BitTorrent Dosya Sisteminden (BTFS) yararlanıyor.

  • Varlık adı: APENFT
  • Kısaltma: NFT
  • Toplam arz: 999.990.000.000.000
  • Dolaşımdaki arz: 19.999.800.000.000

NFT staking’i de başlatıldı

Ayrıca OKEx, Earn platformunda 12 Kasım 2021 TSİ 06.00 itibari ile %50 tahmini getiri üzerinden NFT stake hizmetini devreye aldı. Kullanıcılar, sadece birkaç tıklama ile NFT stake edebilecek ve karşılığında getiri sağlayabilecekler.

NFT nasıl stake edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, NFT’yi arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz NFT miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye tıklayın. Ardından, NFT’yi bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz NFT miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

Earn ana sayfasına erişmek için bu bağlantıyı kullanın: https://www.okex.com/tr/earn

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl