Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

OKEx, Casper’ı (CSPR) listeledi ve iki kampanyaya start verdi

okex

OKEx sponsorluğunda

Kripto para borsası OKEx, geçtiğimiz aylarda CoinList’te ön satışı olan ve bugün listelenmeye başlanan Casper’ı (CSPR) platformuna dahil etti. Borsa, CSPR’nin OKEx’te listelenmesini kutlamak için OKEx’e CSPR yatıran veya alım satım yapan katılımcılara toplam 70 bin dolarlık USDT ile 10 adet iPhone 12 hediye edeceğini duyurdu. Kampanya, 11 Mayıs – 18 Mayıs arasında geçerli olacak.

Ödül 1: 20 bin USDT ödül havuzu

  1. Bu etkinlik süresi boyunca, harici bir adresten OKEx’e 100 USDT veya daha fazla değerde CSPR yatıran yeni kullanıcılar 20 USDT almaya hak kazanacak, toplam 10.000 USDT ödül havuzu, net depozitolarının değeriyle orantılı olarak dağıtılacak. Kampanya, ilk gelene ilk hizmet esasına göre işleyecek.
  2. Harici bir adresten OKEx’e 100 USDT veya daha fazla CSPR yatıran mevcut kullanıcılar, net para yatırma değeriyle orantılı olarak 10 bin USDT ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacaklar.

Ödül detayları

  • Ödüller = (CSPR net para yatırma tutarı / tüm katılımcıların toplam CSPR net para yatırma tutarı) * 10.000 USDT
  • Net para yatırma hacmi = para yatırma hacmi – para çekme hacmi

Ödül  2: iPhone 12 çekilişine katılmak ve 50 bin USDT ödül havuzundan pay almak için CSPR alım satımı yapın

  1. Etkinlik süresi boyunca, katılımcılar, toplam CSPR / USDT işlem hacmi 500 USDT’ye ulaştığında çekilişe katılmaya hak kazanacaklar ve hacimleri 500 USDT’nin katına ulaştığında ek şanslar elde edecekler (örneğin, 1.000 USDT’ye, 1 katılma hakkı veya 1.500 USDT’ye üç katılma hakkı vb.). Her kullanıcı, 50.000 USDT ödül havuzu çekilişi için en fazla 5 kez katılabilir. 
  2. Katılımcılar, toplam CSPR / USDT işlem hacmi 5000 USDT’ye ulaştığında 10 iPhone 12 için çekiliş hakkı elde edecekler.

Üyelik, katılım ve daha fazla detay için: https://bit.ly/2RcCswx

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun