OKEx, Discover’ı kullanıma açtı: Token’lar hakkında akıllı öneriler alın

OKEx sponsorluğunda

Kripto para borsası OKEx, mobil uygulamasında Discover’ı hayata geçirdi. Böylece kullanıcılar, tek bir noktadan piyasa verilerine kolaylıkla ulaşabilecekler.

Discover, kripto paralarda kritik değişiklikleri bildiriyor

Uygulamadaki yeni bölüm, piyasaya genel bir bakış sağlıyor. Bu sayede durum değerlendirmesi yapmak artık daha kolay. Discover, 5 dakikalık kazanç/kayıp grafikleri, büyük alım/satım işlemleri ve yeni yüksek/düşükler gibi fiyatın gidişatında önemli rol oynayabilecek kritik değişiklikleri de bildiriyor.

Token’larla ilgili akıllı öneriler

Discover’ın sundukları bunlarla sınırlı değil. Ayrıca, token bilgilerine hızlıca ulaşılabiliyor, mevcut token’ın son hareketlerine benzer hareketler sergileyen token’larla ilgili akıllı öneriler alınabiliyor.

Piyasa ile ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm bilgiler

OKEx uygulaması içinde kullanıcılar, bir bakışta piyasa durumu hakkında fikir edinebiliyorlar. Uygulama, alım satım verileri, arbitraj ve piyasa eğilimine dair verilerle kullanıcıların daha doğru alım satım kararları vermesine yardımcı oluyor.

2017 yılında faaliyete geçen OKEx, işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında. 1000’den fazla çalışanı bulunan borsanın 200’ün üzerinde ülkede 20 milyonu aşkın kullanıcısı var.

OKEx mobil uygulamasını kullanmaya şimdi başlayın: AndroidiOS

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl