OKEx Earn, %129 getiri oranı ile NEO için flash staking’i başlattı

OKEx sponsorluğunda

OKEx, 19 Ekim saat 06:00’da NEO staking hizmetini devreye aldı. Kullanıcılar an itibari ile sadece birkaç tıklama ile NEO stake edebiliyor ve karşılığında getiri sağlayabiliyorlar.

NEO nasıl stake edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında NEO arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulunabilir. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz NEO miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye tıklayın. Ardından, NEO’yu bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz NEO miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

Flash projesi içerisinde çeşitli varlıklar zaman zaman Earn’de mevcut olacak. Daha fazla bilgi için takipte kalın.

  • Projenin on beşinci aşaması: NEO
  • Katılım modeli: Flash satış
  • Katılım zamanı: 19 Ekim saat 06:00, 2021

OKEx websitesi aracılığıyla Flash projesi için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flash Deals” butonuna tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flash projesi için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flash Deals” butonuna tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl