Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

OKEx Earn’de 10 kata kadar ekstra getiri ödülü dönemi

okex

OKEx sponsorluğunda

OKEx, OKEx Earn ile mevcut dalgalı piyasada işlem yapmaktan çekinen kullanıcılara bekleyen varlıkları üzerinden esnek ve sabit vadelerle getiri elde etmelerini sağlıyor.

OKEx’in yeni kampanyasıyla 1 Temmuz TSİ 14.00 – 11 Temmuz TSİ 14.00 tarihleri arasında Earn’de yer alan Birikim, DeFi, Staking’e herhangi bir varlık yatıran kullanıcılar, Earn YGO’suna dayalı olarak 10 kata kadar ekstra getiri ödülü kazanacaklar. 

Bir kullanıcı, kampanyaya ne kadar erken katılım sağlarsa o kadar yüksek getiri ödülü elde ediyor.

Katılım için tıklayın

Katılımcılar

Ekstra getiri ödülü

İlk 50

10x (max. 100 USDT)

51-100

5x (max. 50 USDT)

101-500

3x (max. 30 USDT)

501-1000

2x (max. 20 USDT)

Not: ETH 2.0 Staking, Sushiswap, C2C kredisi, LON staking, KSM&DOT dahil değil.

Earn nedir?

Earn, kripto portföyünüzden getiri elde etmenin kullanışlı bir yolu. OKEx, kullanıcıların kazanç potansiyeli seçeneklerini en üst düzeye çıkarabilmeleri için merkeziyetsiz finans ve staking’in en yüksek getirili seçeneklerini sunuyor.

Earn’e nasıl katılınır?

  1. Earn’ü ziyaret edin (https://www.okex.com/earn)
  2. Katılmak için birikim/stake etmek istediğiniz token’ı seçin (https://www.okex.com/academy/en/how-to-earn-passive-income-with-okex-earn)
  3. Her gün ekstra getirinin tadını çıkarın

Şartlar ve Koşullar

  1. Katılımın geçerli olması için, kullanıcıların “Register” butonuna tıklamaları ve KYC1 doğrulamalarını yapmaları gerekmektedir.
  2. Ekstra getiriden yararlanmak için, Earn’de yer alan varlıklarınız etkinlik sona erdikten sonra ve ödül dağıtımından önce çekilemez.
  3. Ödül, etkinlik sona erdikten sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
  4. Aynı IP/cihaz kimliği veya para çekme adresi bu etkinlik için geçerli değildir.
  5. OKEx, herhangi bir ihtilaf durumunda nihai karar verme hakkını saklı tutar.
  6. Bu etkinlik MEA bölgesinde yer alan Türkiye, Irak, Mısır, Suudi Arabistan, BAE, Nijerya, Güney Afrika, Angola, Botsvana, Cabo Verde, Kongo, Eritre, Etiyopya, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Fildişi Sahili, Kenya, Madagaskar, Mauritius, Nijer, Sao Tome ve Principe, Güney Sudan, Tanzanya, Uganda, Zambiya, Zimbabve, Cezayir, Bahreyn, Benin, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Libya, Fas, Umman , Filistin, Katar, Ruanda, Senegal, Seyşeller, Somali, Togo, Tunus, Yemen, Kosova kullanıcılarına özeldir. 
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun