HyperDAO için son saatler: Katılım şartları ve diğer detaylar

OKEx'in 10. token satışı HyperDAO'ya katılım için son saatlere girildi. Proje, yarın sabah gerçekleştirilecek satış sonrası borsada listelenecek.

OKEx’in 10. token satışı yarın sabah TSİ 07.00’de HyperDAO (HDAO) projesiyle gerçekleşiyor. Token satışına katılım sağlayan kullanıcılar, HDAO borsada listelenmeden önce alım yapma şansı elde edecek. Kripto para, aynı gün 10.00’da HDAO/USDT çifti ile listelenecek.

Token satışına katılmak için şimdi tıklayın
Daha fazla bilgi ve sorular için OKEx Türkiye resmi Telegram kanalına girin: https://t.me/okexofficial_tr

Katılım artık daha kolay

Borsa, Jumpstart projelerine yatırım yapmayı kolaylaştırdı. Yeni kurallar, HyperDAO ile ilk kez uygulanacak. Buna göre artık token satış gününden önceki 5 gün boyunca günlük en az 100 OKB tutan kullanıcılar, OKEx Jumpstart projelerine yatırım yapmaya hak kazanıyorlar. Bu periyot içerisinde tutulan OKB miktarı, 500 ve katları şeklinde arttıkça daha fazla token alma imkanı sağlanıyor.

Kullanıcılar, HyperDAO’ya borsada listelenmeden önce yatırım yapmak için 5 gün boyunca her gün token tutmuş olmak zorunda değil. OKEx’teki toplam spot işlem hacmi en az 5 BTC olanlar da katılım sağlayabilecek. Aynı şekilde, BTC hacmi arttıkça daha fazla token alma imkanı sunuluyor.

Ayrıca bu 5 gün içerisinde günlük OKB ortalaması en az 100 OKB olanlar da yatırım yapabilecek. Yani, son gün olan 24 Şubat’ta 500 OKB alan biri, günlük 100 ortalamaya ulaşarak da katılım yapabilir.

İki oturum halinde gerçekleşecek

HyperDAO satışı, iki oturum halinde gerçekleştirilecek. İlk oturum, OKB tutarak katılım hakkı kazananlara, ikinci oturum ise borsadaki işlem hacmine göre katılım hakkı elde edenlere ayrıldı. 25 Şubat 2020 TSİ 07.00‘de başlayacak ve yarım saat sürecek ilk oturumda 100,000,000 HDAO, aynı gün 08.00‘de başlayacak ve yine yarım saat sürecek ikinci oturumda da 100,000,000 HDAO dağıtılacak. Her bir kişi, minimum 32,000 ve maksimum 400,000 HDAO alacak. Her bir HDAO’nun satış fiyatı 0.01 dolar.

Token satışlarında yer alabilmek için KYC2 kimlik doğrulamasının tamamlanmış olması gerekiyor.

Çinliler katılamayacak

OKEx’te USDT ile beraber listelenecek olan HDAO’nun token satışına Çinliler katılamayacak. Çin, token satışının kısıtlı ülkeleri arasında yer alıyor.

Son olarak Tüm dünyadaki kullanıcıları için etkili, şeffaf, güvenilir ve tüm finansal hizmetlerin tek platformda bulunduğu bir tek durak DeFi (merkeziyetsiz finans) ekosistemi sunan HyperDAO ile ilgili ayrıntılı bilgiler için:

https://medium.com/@OkexTurkiye/okex-jumpstart-10-hyperdao-7e58b025fa3


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl