OKEx, kullanıcıların kendi NFT’lerini basmasını ve satmasını sağlayan DeFi Hub’ı açtı

Kripto para borsası OKEx, kullanıcıların kendi NFT’lerini kolay bir şekilde basmasına, satmasına imkan veren NFT Marketplace’i de içinde barındıran DeFi Hub’ı kullanıma açtı.

OKEx’in yeni platformuyla birlikte kullanıcılar, diğer NFT’lerin alım satımını da yapabiliyor, OKEx NFT ekibi tarafından seçilen içerik üreticilerin özel koleksiyonlarına erişebiliyor, açık artırmalara katılabiliyorlar. Bu özel koleksiyonlar, NFT Marketplace’in “Primary”, yani birincil pazar bölümünde gösteriliyor. Buradaki satışlar sabit bir fiyat veya “en yüksek teklifi veren kazanır” açık artırma yöntemine dayanıyor.

Satışlar komisyonsuz gerçekleşiyor

Birincil pazarda satılan, platformda oluşturulan ve dışarı aktarılan diğer bütün NFT’ler, “Markets” olarak adlandırılan ikincil pazarda ticarete açılıyor. İkincil pazardaki tüm satışlar komisyonsuz ve kullanıcılar yalnızca ağ işlem ücretlerini ödüyorlar.

Platform, OKEx Wallet veya MetaMask ile çalışıyor ve iki ağı destekliyor: Ethereum, OKExChain.

NFT Marketplace’in yanı sıra sunulan bir diğer ürün ise DeFi Dashboard. DeFi Dashboard, multi-chain (çoklu zincir), multi-wallet (çoklu cüzdan) ve multi-asset (çoklu varlık) gibi işlevlere sahip. Kullanıcılar, bu platform ile varlıklarını birden fazla DeFi protokolü veya blok zincirinde tek bakışla görebilecekler. DeFi Dashboard, Uniswap, Maker, Compound, Aave ve Sushiswap dahil tam 24 farklı DeFi protokolünü destekliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl