OKEx’te LUNA için ‘flash staking’ dönemi: %56 getiri oranı

OKEx sponsorluğunda

Kripto para borsası OKEx’in Earn platformu, Flash projesinin beşinci aşamasını başlatıyor. Yarın TSİ 06.00’da LUNA staking hizmetini, yıllık yüzde 56 getiri oranıyla devreye alacak. Bu oran, 7 gün boyunca geçerli olacak ve toplam 3800 LUNA’lık limit dahilinde sunulacak. Kullanıcılar, sadece birkaç tıklama ile LUNA stake edebilecek ve karşılığında getiri sağlayabilecekler.

LUNA nasıl stake edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, LUNA’yı arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz LUNA miktarını seçerek Katıl‘a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi‘ye tıklayın. Ardından, LUNA’yı bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz LUNA miktarını seçerek için Katıl‘a tıklayın.

Projenin beşinci aşaması: LUNA

Katılım modeli: İlk gelen, ilk hizmeti alır

Katılım zamanı: 20 Ağustos saat 06:00, 2021

OKEx web sitesi aracılığıyla Flash projesi için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flash Deals” butonuna tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flash projesi için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flash Deals” butonuna tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl