OKEx, Moonbeam Network’ün GLMR token’ını listeledi

OKEx sponsorluğunda

Kripto para borsası OKEx, Moonbeam Network’ün GLMR token’ını spot piyasada listeledi.

GLMR yatırma işlemleri ve GLMR/USDT çiftinde alım satımlar bugün başlarken çekme işlemleri ise 13 Ocak 2022’de devreye alınacak.

Glimmer (GLMR), Moonbeam ağının utility token’ı. Moonbeam ise Polkadot’ta Ethereum uyumlu bir parachain. Polkadot ağının sağladığı paylaşımlı güvenlik ve birlikte çalışabilirlikten yararlanır. Moonbeam, Ethereum geliştiricileri için en pratik geliştirme ortamını ve en zengin geliştirici entegrasyonları setini sunmayı hedefliyor ve bu da onu Polkadot ekosistemi üzerinde en kolay geçiş platformu haline getiriyor.

Varlık adı: Glimmer (Desteklenen ağ: Moonbeam)
Kısaltma: GLMR
Toplam arz: 1.000.000.000

Staking ile birlikte OKEx Earn, %105 YGO ile GLMR için Flaş Fırsat başlatacak.

GLMR için Flaş Fırsat’a nasıl katılım sağlanır?

OKEx web sitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlar için OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişim sağlanabilir: https://www.okex.com/earn

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl