OKEx, özelleştirilebilir al-sat robotunu kullanıma açtı

OKEx sponsorluğunda

Önde gelen kripto para borsalarından OKEx, çeşitli işlem çiftleri, DeFi ürünleri ve pasif gelir fırsatlarına ek olarak farklı otomatik ve manuel alım-satım stratejilerinden yararlanmayı sağlayacak özelleştirilebilir bir al-sat robotu da sunuyor.

OKEx, al-sat robotunun üç farklı modu bulunuyor. Bunlar; spot örgü al-sat, buzdağı ve TWAP (yani zaman ağırlıklı ortalama fiyat).

Spot örgü olarak adlandırılan ilk mod, fiyat oynaklığından ek kar sağlamayı hedefleyen kullanıcılar için ideal. Kullanıcılar, spot örgünün parametrelerini kendilerini belirleyebilir veya önceki fiyat hareketlerine dayanan yapay zeka stratejileri seçebilirler.

Diğer iki mod ise daha büyük hacimlerde işlem yapan kullanıcılar için tasarlandı. Hem TWAP hem de buzdağı emirleri, slipajın risk oluşturduğu durumlarda işleme girmek veya çıkmak için botu kullanır.

Bu modlar, seçilen piyasanın büyüklüğüne göre hacimli işlem yapmak isteyenler için ideal. Daha az likit piyasalarda büyük miktarlı işlemler, fiyatı potansiyel olarak olumsuz yönde değiştirebilir. Bu nedenle bu modlar, nispeten hacimli emirler verirken faydalı olabilirler.

OKEx’in al-sat robotuna nasıl erişilebilir?

OKEx ana sayfasında, ekranın sağ üst köşesinde yer alan Giriş butonunu kullanarak hesabınıza giriş yapın. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı ve şifrenizi girin ve Giriş’e tıklayın. Alternatif olarak, OKEx uygulamasından QR kodunu taratarak da giriş yapabilirsiniz.

Hesabınızda etkin olan iki faktörlü kimlik doğrulama kontrollerini tamamlayın ve Devam’ı tıklayın.

Şimdi OKEx ana sayfasında, Al-Sat sekmesinin üzerine gelin ve açılan pencereden Temel Al-Sat’a tıklayın.

Al-Sat bölümünde, al-sat robotunu seçmek için sol üst köşedeki açılır menüyü kullanın.

Alım satım robotunun nasıl kullanılacağı ile ilgili detaylı bilgi, OKEx’in resmi internet sitesinden alınabilir.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl