Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

OKEx Türk kullanıcılar için işlem ücretlerini sıfırladı

Sponsorlu

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından olan OKEx, sadece Türkiye’den kripto para meraklılarını ödüllendirmek amacıyla, 4 Şubat tarihi TSİ 10’dan 18 Şubat tarihi TSİ 11.59’a kadar 2 haftalık sıfır işlem ücretli trade kampanyası başlattı. Türk trader’lar için ilk kez yapılan bu kampanyada kullanıcılar; belirtilen zaman dilimi içerisinde spot, margin ve türev seçeneklerinin hepsinde komisyon ödemeden işlem yapabilecekler. Kampanyaya katılmak için promosyon sayfasındaki “Kaydol” butonuna tıklanması gerekiyor.

Yapılan bu kampanya çerçevesinde kullanıcılar ayrıca, kripto para trade aktiviteleri ve para yatırma işlemleri sonucunda 80 dolara varan ödül de kazanabilecekler.

Müşteri taleplerini benimseyen OKEx değerleri

Günlük 1,5 milyar dolarlık Bitcoin trade’i yapılan OKEx, dünyanın önde gelen borsalarından biri olarak görülmektedir. Daha detaylı trade yapan kullanıcılar için ileri teknoloji özelliklerin bulunduğu borsada müşteriler en çok istedikleri işlem çiftleriyle hiçbir sorun yaşamadan trade yapabilirler.

Çok sayıda kripto para biriminin desteklendiği borsa, daha çok piyasanın en ucuz işlem ücretlerini sağlamasıyla bilinmektedir. Ancak bu etkinliğe katılan Türk kullanıcılar için işlem ücretleri otomatik olarak sıfırlanacak, böylece borsa, fiyat-işlem verimliliği anlamında dünyanın en etkin borsası konumuna gelecektir. Rakiplerine göre, 2.5 kat daha az işlem ücreti alınan OKEx, kullanıcı tabanının kâr marjını da ciddi şekilde artırmaktadır.

200’den fazla ülkede varlığını sürdüren OKEx’i 20 milyondan fazla kişi kullanmaktadır. 400’den fazla işlem çifti, 7/24 destek, gelişmiş araçlar ve mükemmel emir eşleştirmesiyle OKEx’in, dünyanın en iyi dijital para borsalarından biri olarak görülmesi doğaldır.

OKEx işlem ücreti kampanyasına katılım nasıl?

Kampanya, Türkiye’de yaşayan ve OKEx borsasını deneyimlemek isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Kampanya esnasında, ücretler diğer müşterilerimizden olduğu gibi katılımcılardan tahsis edilecek ancak sona erdikten sonra 7 gün içerisinde hesaplarına iade edilecektir.

Kampanya kurallarına göre sadece yeni kullanıcılar bu etkinlikten yararlanabilecekler ve çift ya da daha fazla hesap kullanma gibi yanıltıcı yollara başvuranlar diskalifiye edileceklerdir. Kampanyaya katılmak için OKEx borsasına üye olduktan sonra Müşterini Tanı (KYC) doğrulamasının ilk adımını tamamlamak zorunludur. Ayrıca VIP ve API kullanıcıları kampanyadan yararlanamazlar.

Türkiye işlem ücret kampanyası ve OKEx ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için resmi duyuru bölümünü kontrol edebilir ya da OKEx Türkiye Telegram kanalına katılabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl