OKEx, spot işlemler için ALCX ve CVX’i listeledi

OKEx sponsorluğunda

Önde gelen kripto para borsası OKEx, spot işlem piyasasında ALCX ve CVX’i listeledi.

İki kripto para da USDT çiftleriyle alım satıma açıldı. Para çekme işlemleri ise 29 Kasım TSİ 13.00’ten itibaren yapılabilecek.

ALCX/USDT ve CVX/USDT işlem çiftiyle alım satımlara başlamak için OKEx’i ziyaret edin.

Alchemix Finance (ALCX)

Alchemix Finance, kullanıcılara yield-farming ödüllerinde avans sağlayan Ethereum tabanlı merkeziyetsiz bir finans protokolüdür. Sistem, Alchemix platformuna yatırılan teminatı temsil etmek için sentetik token’lar (örneğin alUSD) kullanır. Yerel token’ı ALCX, Alchemix merkeziyetsiz organizasyonunun üyelerinin yönetim haklarını genişletir.

Alchemix platfurmu “self-repaying loans” ismini verdikleri işlemlerin dokümantasyonunu kolaylaştırmak için bir dizi kasa kullanır. ALCX ile oy kullanmak, topluluk üyelerinin Alchemix işlevselliğini artırma ve Ethereum’un DeFi ekosistemini Alchemix DAO aracılığıyla güçlendirme hedefiyle hazine sermayesinin alıcılarını belirlemesine olanak tanır.

  • Varlık adı: Alchemix
  • Kısaltma: ALCX
  • Toplam arz: 2.393.060
  • Dolaşımdaki arz: 836.681

Convex Finance (CVX)

Convex Finance, Ethereum ağında, kullanıcılara Curve’ün artırılmış ödül sistemi aracılığıyla ekstra getiri elde etme fırsatı sunan merkeziyetsiz bir finans protokolü. CVX, Convex Finance’ın yerel token’ı ve şu anda ödülleri stake etmek için kullanılıyor. Gelecekte CVX, platformun yönetim token’ı olarak da işlev görecek.

  • Varlık adı: Convex Finance
  • Kısaltma: CVX
  • Toplam arz: 100.000.000
  • Dolaşımdaki arz: 38,229,733

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl