OKX, yarın Polkadot projeleri için Flaş Fırsatlar’ı başlatıyor

OKX sponsorluğunda

Kripto para borsası OKX, OKX Earn platformunda Flaş Fırsatlar’ın 27. aşamasını başlatıyor.

27. aşama, 21 Ocak TSİ 06.00 itibari ile devreye alınacak ve ASTR, GLMR, CLV üzerinden getiri elde edilebilecek.

Getiri oranları, bireysel ve toplam limitler ile süreler şöyle:

OKX, ilerleyen süreçte de çeşitli varlıklara Flaş Fırsatlar kapsamında Earn‘de yer vermeye devam edecek.

Flaş Fırsatlar’a nasıl katılım sağlanır?

OKX websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlar için, OKX ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKX uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlar’a erişmek için uygulama ana ekranından Earn’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

Flaş Fırsatlar’la birlikte OKX Earn, 21 Ocak 2022 saat 06:00’da ASTR staking hizmetini başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklamayla ASTR stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecek.

ASTR nasıl stake edilir?

Web: OKX ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, ilgili varlıkları arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz ilgili varlığın miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn’ye tıklayın. Ardından, ilgili varlıkları bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz ilgili varlığın miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl