OmiseGo, Güney Kore’nin en büyük ikinci bankasıyla ortaklık kurdu

Ödeme hizmetleri şirketi Omise, dün Omise ve OmiseGo'nun Güney Kore'nin en büyük ikinci bankası Shinhan Bank ile ortaklık anlaşmasına imza attığını bildirdi.

Ödeme hizmetleri şirketi Omise, dün Omise ve OmiseGo’nun Güney Kore’nin en büyük ikinci bankası Shinhan Bank ile ortaklık anlaşmasına imza attığını bildirdi.

OmiseGo’nun böylesine büyük bir Güney Koreli bankayla iş birliği içinde olacak olması kuşkusuz gelecekte bazı ilginç gelişmelere yol açacak.

Duyuruda, varılan ortaklığın ShinhanCard’ın dijital dünyada sunduğu ayrıcalıkları daha da ileriye taşımayı amaçladığı belirtildi. Ayrıca potansiyel yeni iş birliklerinin de masada olacağı kaydedildi.

Bu arada kripto para analisti Joseph Young bu iş birliğinin OmiseGo için büyük bir gelişme olduğunu ifade etti.

Güney Kore, dünyadaki en canlı kripto para pazarlarından biri. Buna karşın yerel bankalar hala bu alanda çoğu şirkete hizmet verme konusunda tereddüt yaşıyorlar. Shinhan Bank bu konuda istisnalardan biri.

Haberin yayına girdiği dakikalarda yaklaşık olarak 1 milyar dolar piyasa değeri bulunan OmiseGo 9.5$’dan işlem görüyor. OmiseGo, tarihi zirvesini Ocak ayında 25.5$ ile yaşamıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl