Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

OnePlus, kripto para sektörüne girmenin ön hazırlığını yapıyor

Akıllı telefon üreticisi OnePlus, kullanıcıların Blockchain teknolojisi ve kripto paralarla ilgisini araştırmak için bir anket düzenledi.

Ankette katılımcılara daha önce herhangi bir kripto paraya yatırım yapıp yapmadıkları, ne zamandır kripto para yatırımı yaptıkları, hangi sıklıkla kripto para alıp sattıkları, hangi kripto para borsalarını kullandıkları gibi sorular yöneltildi.

Karşılaşılan sorunları ortaya koyacak soruların da yöneltildiği ankette, kullanıcıların cüzdanların kullanım kolaylığı ve güvenlikleri ile ilgili düşünceleri de soruldu. Şirket ayrıca NFT’ler hakkında da sorular sordu.

Anket, OnePlus’un kripto para alanına gireceğini veya en azından konuyu yakından incelediğini gösteriyor. Sorulardan hareketle, şirketin bir kripto para cüzdanı oluşturmayı planladığı değerlendiriliyor. OnePlus’un en büyük pazarı Hindistan’da ve dünyanın diğer bölgelerinde kripto paraların popülaritesi giderek yükseliyor. Ayrıca şirketin rakipleri de kripto para sektörüne bir bir adım atıyor. Samsung, HTC ve Huawei bunlardan bazıları. Samsung, “Blockchain Keystore” adıyla kendi kripto para cüzdanını çıkarırken HTC, bir adım daha ileri giderek piyasaya Exodus adında kripto para odaklı bir telefon sürdü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl