Ontology (ONT), Google duyurusu ile hareketlendi

Ontology (ONT) ekibi, Ontology'nin Google Cloud İş Ortağı programına katılım sağladığını açıkladı. Haber, ONT'nin fiyatında çift haneli artış getirdi.

ontology

Dağıtık defter ve akıllı sözleşme sistemleri barındıran yüksek performanslı halka açık blok zincirleri sağlayıcısı olarak tanımlanan Ontology (ONT), Google Cloud partneri olduğunu bildirdi.

“Ontology artık resmen bir Google Cloud partneri” başlığı ile duyurulan gelişmede üç Ontology projesinin Google Cloud iş ortağı programına kabul edildiği belirtildi.

Ortaklık sayesinde Ontology geliştirme ekibinin en yeni araçlara ve teknolojiye erişim sağlamasının yanı sıra Google Cloud iş ortağı ekosisteminin desteğinden de yararlanacağı kaydedildi.

Herhangi bir şirket Google Cloud ile çalışabilir

Daha önce de bazı projeler Google ile iş birliği duyuruları yapmıştı ancak Ontology’nin duyurusu biraz farklı. Herhangi bir şirket, internet üzerinden bir form doldurarak Google Cloud İş Ortağı olma talebinde bulunabilir ve Google Cloud ile çalışabilir. Bugün dünya üzerinde Google Cloud İş Ortağı ekosisteminde yer alan binlerce şirket var.

Bugüne kadar Chainlink, Hedera Hashgraph ve Theta gibi kripto para projeleri Google ile ortaklık kurduğunu açıklamıştı. Bu ortaklıkların tamamı Google’ın da talebiyle olan gelişmelerdi. İnternet devi, hem Theta hem de Hedera Hashgraph ağlarında bir node çalıştırmayı kabul etti. Theta, Google’in ağda 5 milyon THETA token’ı stake edeceğini duyurmuştu.

ONT duyuru sonrası yükseldi

Gelişmenin etkisi ile ONT’nin fiyatı, yüzde 18 oranında arttı. Kripto para, haberin yayına girdiği dakikalarda 0.75 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl