%183 getiren portföyde hangi kripto paralar vardı? Yükselen portföyün sırları

Sponsorlu

On binlerce kripto paranın listelendiği kripto borsalarında bir yatırımcının tek başına yolunu bulması çok zor. Çünkü özellikle kripto gibi hareketli borsalarda iyi seviye bir finansal okuryazarlığın yanı sıra günlük-saatlik düzeyde piyasa ve haber takibi gerekiyor. Copy-trading, piyasalar için yeterli vakti olmayanlara ve sağlıksız kaynaklara itibar etmek istemeyenler için alternatif bir yöntem olarak değerlendiriliyor.

Türkiye’nin sosyal yatırım platformu ortak, yüzlerce başarılı yatırımcıyı yatırım stratejileri, getiri oranları, risk skorları gibi şeffaf ve ölçülebilir değerlerle filtreleyerek yeni yatırımcılarla buluşturuyor. Geçtiğimiz temmuz ayından bu yana yayında olan ortak app, o günden bugüne 100 bin üyeyi aştı ve her ay binlerce kişiye milyonlarca lira ekstra getiri kazandırdı.

İşte o yatırımcılardan biri Axelrod. 189 ortağının 757 bin TL büyüklüğündeki varlığını yöneten Axelrod, eylül ayından bu yana ortak’larına %183,10 kazandırdı. Yatırımın sosyal hali ortak’ta kullanıcılar, stratejilerini beğendiklerini yatırımcılara tek tuşla ortak olabiliyor ve yatırımcıyla aynı işlemleri yapıp aynı getirileri otomatik olarak kazanıyor. Onlardan biri olmak şimdi ortak ol.

Özellikle yeni başlayanlar veya zamanı kısıtlı olanlar için, doğru kararları vermek ve kazanç elde etmek göz korkutucu olabilir. İşte tam da bu noktada, copy-trading devreye giriyor ve yatırımcılara benzersiz avantajlar sunuyor.

@AxelRod’un sırrı ne?

“Portföyümün yüzde 80’i yatırım, %20 spekülatif al-sat oyun planı üzerine kurulu. Hedef: Total 1 Endeksinin üstünde getiri.”

AxelRod’un portföyünde 20 kripto para bulunuyor. Sık İşlem rozeti sahibi yatırımcı son olarak 31 Mayıs’ta 3,756 dolar seviyesinden ETH aldı. Bundan bir gün önce portföyündeki BTC oranını arttırdı ve önemli miktarda AVAX ekledi.

Ünlü analistler Copy-Trading için ne diyor?

Mohnish Pabrai: Ünlü yatırımcı Mohnish Pabrai, copy-trading’in özellikle yeni yatırımcılar için faydalı bir araç olduğunu belirtiyor. Pabrai, “Başarılı yatırımcıları takip etmek, onların düşünce yapısını anlamanıza ve piyasayı nasıl analiz ettiklerini öğrenmenize yardımcı olur” diyor.

James Altucher: Yatırım uzmanı James Altucher, copy-trading’in yatırımcılara zaman kazandırdığını ve başarılı yatırımcıların stratejilerinden öğrenme fırsatı sunduğunu vurguluyor.

Timothy Sykes: Deneyimli yatırımcı Timothy Sykes, copy-trading’i “sosyal öğrenme” olarak tanımlıyor ve yatırımcıların birbirlerinden öğrenerek başarıya ulaşabileceklerini belirtiyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl